Traģēdija. Pie viena no Ganu ielas namiem atrod sievietes līķi

1 komentārs

Galvaspilsētas iedzīvotājus satraucis kāds notikums pilsētas centrā. Vienā no nomaļākajām šķērsielām brīvdienās risinājušies notikumi, kas nu ir par pamatu satrauktām sarunām un spekulācijām par kādu baisu noziegumu. 

Brīvdienās citkārt tik klusās Ganu ielas iedzīvotāji pieredzējuši satraucošus notikumus. Pie vienas no daudzstāvu namiem vairāki vietējie redzējuši asins peļķē nekustīgi gulošu cilvēka ķermeni un pēcāk vairāku operatīvo dienestu darbiniekus. Tas raisījis apkārtējo bažas par to, ka šeit varētu būt noticis kāds noziegums. Vietējie likumsargi neslēpj, ka uz minēto vietu tik tiešām nosūtītas vairākas policija ekipāžas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

1954. gadā dzimusi sieviete izdarījusi pašnāvību, izlecot pa 5. stāva logu no sava dzīvokļa. Sieviete ilgstoši slimojusi ar psihiska rakstura slimībām.

Šobrīd Valsts policijas Ziemeļu iecirknī ierosināta krimināllieta un izmeklētāji vēl gaida ekspertu slēdzienu par precīziem traģiski bojāgājušās sievietes nāves iemesliem, taču visi šobrīd zināmie fakti liecina tikai par to, ka, saņemot šīs atbildes, kriminālprocess tiks izbeigts.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl