Traģēdija. Pie viena no Ganu ielas namiem atrod sievietes līķi

1 komentārs

Galvaspilsētas iedzīvotājus satraucis kāds notikums pilsētas centrā. Vienā no nomaļākajām šķērsielām brīvdienās risinājušies notikumi, kas nu ir par pamatu satrauktām sarunām un spekulācijām par kādu baisu noziegumu. 

Brīvdienās citkārt tik klusās Ganu ielas iedzīvotāji pieredzējuši satraucošus notikumus. Pie vienas no daudzstāvu namiem vairāki vietējie redzējuši asins peļķē nekustīgi gulošu cilvēka ķermeni un pēcāk vairāku operatīvo dienestu darbiniekus. Tas raisījis apkārtējo bažas par to, ka šeit varētu būt noticis kāds noziegums. Vietējie likumsargi neslēpj, ka uz minēto vietu tik tiešām nosūtītas vairākas policija ekipāžas.

1954. gadā dzimusi sieviete izdarījusi pašnāvību, izlecot pa 5. stāva logu no sava dzīvokļa. Sieviete ilgstoši slimojusi ar psihiska rakstura slimībām.

Šobrīd Valsts policijas Ziemeļu iecirknī ierosināta krimināllieta un izmeklētāji vēl gaida ekspertu slēdzienu par precīziem traģiski bojāgājušās sievietes nāves iemesliem, taču visi šobrīd zināmie fakti liecina tikai par to, ka, saņemot šīs atbildes, kriminālprocess tiks izbeigts.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl