Topošais “līgavainis” no Sīrijas vidzemniecei izkrāpis 13 000 eiro

Topošais “līgavainis” no Sīrijas vidzemniecei izkrāpis 13 000 eiro, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • mazā .
 • Sara

  Sara

  Man arī bija lidziga sarakste, bet es atri "atkodu" kas lācītim vēderā. Arī rakstija, ka ir kapteinis Sīrijā Miera nesēju armijā, dzimis Kalifornijā. Tālāk sekoja ļoti interesanti, pats sāka pīties savos melos, rakstija ka dels, jaunako klašu skolnieks, dzīvo internātā kautkur Nigērijā.Sieva mirusi ar kakla vēzi. Hop!!! Pats dzimis Kalifornijā, kā tad dēls ir Nigērijā? Sāka man rakstīt itka "viņa dēls" zem cita vārda, ka ir priecigs, es būšu viņa jaunā mamma, bla, bla, bla.... Un kadu dienu ludza lai izsūtu naudu skolas grāmatām, prasu, cik vajag, intereses pēc, summa pieklājīga 350 dolari. Rakstu "tēvam ", ka pie mums par tadu naudu var nopirkt vienkāršu klēpjdatoru, kur nu vēl gramatas, pie tam Nigērijā, kur viss ir lēts, pārvēršot mūsu naudā. Un tad es sapratu, ka man jādod atpakaļ trieciens. Sāku rakstīt, ka esmu bez darba, mājā vajag remontu, esmu viena nav kas palīdz, un ja viņš uzskata mani par savu nākamo sievu, tad lai palidz, sūta naudu man, nevis es vinam. Atri atšuvas, pārstāja rakstit, pazuda.
 • Indra

  Indra

  Vispar nevajag uzticetie sarakste,skaisti vardi ne vairak.Uz tadam lietam loti japiedoma.Galvai uz pleciem jabut.Bus laba maciba,ka uz prieksu nesarakstities.
 • Gfc

  Gfc

  Ka tik tā vidzemniece nav no tās kastas, kas rauc degunu par nabadzīgiem vietējiem vīriešiem, jo neies tak uzturēt. Izmisīgi internetā meklējot turīgu vīrieti, viņu arī atrod... Kuram tikai nelielu palīdzību vajag, lai būtu kopā un baudītu miljonus...
 • Aitu
 • Ja ir aiaiaita
 • Re kā!

  Re kā!

  Ko darīt ja ar putna galvu domā brašās "līgavas". Būs mācība nākotnē. Ja naudas pārmērīgi daudz,var vēlreiz mēģināt ar kādu "līgavaini"no Āzijas valstīm nodibināt sakarus. Bet tas ir vāks un mācība nākotnē ar tām iepazīt gribētājām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!