Tintnīca, spalvaskāts un rakstāmmašīna – nekaunīgi apzagts Raiņa un Aspazijas muzejs

2 komentāri

Jūrmalā no rakstnieku Raiņa un Aspazijas vasarnīcas aizvadītajā nedēļā, 21. jūnijā, nozagti muzeja eksponāti – tintnīca, spalvaskāts un rakstāmmašīna.

Īpašuma apsaimniekotāji lēš, ka pazudušo objektu fiziskā un vēsturiskā vērtība ir apmēram 14 000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zādzības brīdī iestāde apmeklētājiem bijusi atvērta un darbinieki gatavojušies Jāņu ielīgošanai.

Jūrmalas policijas iecirkņa priekšnieks Jānis Celmiņš raidījuma “Degpunktā” komandai apstiprināja, ka zagli ar visām mantām diezgan drīz izdevies aizturēt Rīgā kādā hostelī. Esot piezvanījis šis iestādes darbinieks, kurš aizdomīgā tipa fotouzņēmumus ir redzējis internetā. Aizturētais zaglis ir 34 gadus vecs un jau agrāk tiesāts par zādzībām.

Tā kā pierādījumu zagļa iesēdināšanai likumsargiem šoreiz netrūkst, jautājums tikai par to, vai tiesa lems piemērot apcietinājumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl