Komentāri
Tikko pamodināts vīrietis Liepājā aiz dusmām izsit autobusa stiklu; vēlāk apzog veikalu
LETA

Trešdien, 7. jūnijā, ap plkst. 11.50 policija saņēma informācija, ka Liepājā, Pulkveža Brieža ielā, 3. maršruta autobusa galapunktā kāds vīrietis izsitis pilsētas satiksmes autobusa “Solaris” divus loga stiklus, informē Valsts policija.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonām ierodoties notikuma vietā, autobusa vadītājs paskaidroja, ka pasažieris autobusā bija iesnaudies. Autobusa galapunktā šoferis lūdzis viņam izkāpt, taču vīrietis, ignorējot sacīto, turpināja snaust.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoferis jau otro reizi vērsās pie vīrieša ar lūgumu izkāpt. Manāmi iereibušais vīrietis ar to nav bijis mierā un devās uz izeju, pa ceļam spārdot krēslus. Brīdī, kad autobuss uzņēma pasažierus, lai dotos nākamajā reisā, iepriekš minētais vīrietis paņēmis akmeni un metis pa autobusu, tādējādi izsitot divus loga stiklus.

Pēc šīs darbības vīrietis metās bēgt. Autobusa vadītājs centās vīrieti panākt, taču tas neizdevās, un viņš par notikušo informēja Valsts policijas amatpersonas. Valsts policijai ierodoties notikuma vietā, autobusa vadītājs sniedza detalizētu aprakstu par vīrieša izskatu.

Kamēr tika skaidroti notikušā apstākļi, Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Pulkveža Brieža ielas tirdzniecības vietā aizturēts vīrietis, kurš centās nozagt preci 1 eiro vērtībā. Patruļdienesta rotas darbinieki izbrauca uz notikuma vietu un konstatēja, ka vīrietis pēc apraksta atbilst meklētajam autobusa bojātājam. Likumsargi vīrieti aizveda pie autobusa vadītāja, kur guva apstiprinājumu savām aizdomām.

1971. gadā dzimis vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā. Vīrietis jau vairākkārt ir nonācis policijas redzeslokā par zādzībām no tirdzniecības objektiem, kā arī bijis deviņas reizes sodīts.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Par šādu noziegumu pēc Krimināllikuma ir paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl