Tikko atvērts elektronisko cigarešu veikals piedzīvo garnadžu uzbrukumu

1 komentārs
Tikko atvērts elektronisko cigarešu veikals piedzīvo garnadžu uzbrukumu

Rīgā, Brīvības ielā, kāds nesen atvērts veikals vēl nebija ticis pie kārtīgas drošības sistēmas, un bodes īpašnieki kļuva par savas steigas un garnadžu upuriem.

Pamatīgu un pagalam nepatīkamu pārsteigumu piedzīvojis elektronisko cigarešu veikala pārdevējs Iļja. Viņš atnāca uz darbu un konstatēja, ka tirdzniecības vieta ir cietusi zagļu uzbrukumā.

Tikai šo trešdien veikals pirmo reizi vēra durvis apmeklētājiem, daudzas preces vēl nebija izliktas plauktos, ka arī nebija pieslēgta apsardzes sistēma un uzstādītas videonovērošanas kameras. Acīmredzot, zagļi par to ir zināja un saprata, ka dzelzs jākaļ, kamēr karsta.

Kopā ar diviem portatīvajiem datoriem “Dell” un “Asus” no plauktiem pazudušas 29 elektroniskās cigaretes, četri ierīču lādētāji un ap 50 elektronisko cigarešu šķidrumu pudeles. Uzņēmējam nodarītie zaudējumi lēšami virs 4000 eiro.

Pāris dienas iepriekš veikala darbinieki paguvuši uzņemt fotogrāfijas ar veikalā nopērkamām precēm. Uzņemtās fotogrāfijas veikala darbinieki iedeva policistiem, kā arī ielika sociālajos tīklos, lai aicinātu cilvēkus palīdzēt ļaundaru meklējumos. Iļja uzskata, – ņemot vērā šo savā veidā specifisko preci, realizēt iegūto zagļiem nebūs viegli.

Veikala pārdevējs aicina potenciālos elektronisko cigarešu pircējus neiegādāties zagtas lietas. Pirms pērkat preci no kāda svešinieka rokām, jāpārbauda, vai tai ir oriģināls iepakojums un jāpieprasa pirkuma čeks. Ja rodas aizdomas, ka andelētājs ir zaglis, jāzvana policijai pa tālruni: 110.