“Tikko atbrīvojos, atkal jāiet ”sēdēt”.” – policija Pierīgas mežos izvērš pamatīgas motocikla zagļa “medības”

23 komentāri
“Tikko atbrīvojos, atkal jāiet ”sēdēt”.” – policija Pierīgas mežos izvērš pamatīgas motocikla zagļa “medības”

Pierīgas mežos notikušas īstas garnadžu medības. Likumsargi ar kinologa palīdzību dzinuši pēdas ļaundarim, kurš tik tikko no kādas privātmājas pagalma bija nozadzis motociklu.

Vēlā otrdienas vakarā, īsi pirms pusnakts, Salaspils policisti saņēmuši ziņu par zādzību. No kādas privātmājas pagalma Cekules pusē bez pēdām pazudis 2018. gadā ražots motocikls “Aprilia”.

Uz nozieguma vietu devušies Valsts policijas darbinieki, savukārt tuvējo apkaimi apbraukājuši Salaspils pašvaldības policisti. Diemžēl uzreiz pēc notikušā notvert motocikla zagli nav izdevies.

Tomēr jau pavisam drīz ļaundari izdevies iedzīt sprukās. Viņš nonācis kādas privātmājas pagalmā, kur to visai drīz arī panācis kinologs ar suni.

Drīz vien notikuma vietā ieradies arī motocikla īpašnieks. Jaunietis, ieraugot roku dzelžos saslēgto tipiņu, secinājis, ka redz aizturēto ne pirmo reizi.

Šajā situācijā arī pašam aizturētajam vairs nebija daudz ko liegties, jo aizturēšanas brīdī viņam turpat līdzās atradies arī nozagtais braucamrīks, kuru viņš nepameta pat brīdī, kad uz pēdām jau mina policisti.

19 gadus vecais garnadzis rītu sagaidījis Salaspils policijas iecirknī. Šobrīd pret jaunekli ierosināta krimināllieta par transporta līdzekļa zādzību, kas viņam var beigties pat ar pieciem gadiem aiz restēm. Jau tuvākajā laikā likumsargi lūgs tiesu aizturētajam piemērot drošības līdzekli apcietinājumu.

Vairāk par tematu – radījuma “Degpunktā” sižetā

23 komentāri