Tikai “pastaigājāmies” – Vecrīgā ziņo par divu jaunekļu sirojumiem veikalā

Pievienot komentāru
Tikai “pastaigājāmies” – Vecrīgā ziņo par divu jaunekļu sirojumiem veikalā
EKRĀNUZŅĒNUMS

Divi jaunieši, dodoties sirot pa galvaspilsētas centru, visticamāk, pat nenojauta, ka viņu gaitām seko policijas kameras un kuri pilnīgi noteikti nespēja iedomāties, ka tās spēs piefiksēt arī viņu kriminālo “veikumu” kādā veikaliņā.

Ap plkst. 22.00 Merķeļa ielā uzstādītās galvaspilsētās videonovērošanas kameras pavērstas divu jaunu vīriešu virzienā. Nav īsti skaidrs, ar ko tad abi izpelnījušies šādu nedalītu uzmanību, taču nenoliedzami, tas palīdzējis iemūžināt abu turpmāko veikumu.

Acīmredzami bezrūpīgie tipiņi devušies iekšā kādā veikaliņā, uz mirkli nozuduši no kameras redzesloka, bet tad drīz vien atgriezušies, tramīgi veroties apkārt un acīmredzot cenšoties “nočiept” preces. Līdzpaņemtajā maisiņā ieslīd ne vien saldumi un saldējums, bet pat maizes kukulis, pēc kā abi, it kā nekas nebūtu noticis devušies prom. Protams, tobrīd, ziņa par šādu pavērsienu atskanējusi centrā patrulējošo kārtības sargu rācijās.

Policisti devās uz norādīto vietu un abus iespējamos vaininiekus sastapa Merķeļa ielā. Datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka viens no jaunajiem vīriešiem izsludināts meklēšanās ar drošības līdzekli: apcietinājums. Ņemot vērā visus apstākļus, viņš tika saslēgts rokudzelžos, apcietināts un uz vietu izsaukta Valsts policija. Ar otru vīrieti policisti devās uz “Narvesen” veikalu, kurā zādzība tik apstiprināta. Abi nogādāti policijas iecirkni saistībā ar notikušo un arī aizdomās par narkotiku lietošanu.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā