Tiešraides arhīvs: policija sniedz komentāru par vērienīgo laupīšanu Stopiņu pusē

2 komentāri
Tiešraides arhīvs: policija sniedz komentāru par vērienīgo laupīšanu Stopiņu pusē
Ilustratīvs foto (KASPARS KRAFTS, F64)

Saistībā ar trešdienas vakarā notikušo laupīšanu Stopiņu pusē, teritorijā starp lielveikaliem ”IKEA” un ”Sāga”, uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Šobrīd iespējamie vainīgie vēl nav aizturēti, bet likumsargu rīcībā ir iegūta izmeklēšanai nozīmīga informācija.

Kā žurnālistiem preses brīfingā atklāja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Kaspars Briedis, vērienīgajā laupīšanā Stopiņu novadā cietušajam uzbrukts ar asaru gāzi un nodarīti miesas bojājumi, lai tiktu pie naudas un materiālajām vērtībā.

Policijā teica, ka aplaupīta persona, no automašīnas salona nolaupīta ievēroja naudas summa un lielas materiālās vērtības, nodarīti miesas bojājumi cietušajam, kas nebija tik būtiski, lai vērstos pie mediķiem. Uzbrukumā izmantota arī asaru gāze.

Laupītāji bijuši trīs vīrieši, kas bija ģērbti tumšās drēbēs, izmantojuši deguna un sejas masku. Notikuma vietu pameta, iespējams, tumši zilā vai melnā ”Audi”. Vainīgie notikuma vietu pametuši lielā ātrumā pa Juglas ielu, virzienā uz Brīvības gatvi.

Cietušajam nodarīto zaudējumu apmēru izmeklēšanas interesēs policija šobrīd atklāt nevar, taču ar lielveikalu darbu laupījums neesot saistīts. Nav precīzi zināms, vai tieši konkrētajam noziedzīgajam nodarījumam laupītāji bija gatavojušies.

Video: policija sniedz komentāru par vērienīgo laupīšanu Stopiņu pusē

Iepriekš jau vēstīts, ka trešdien, 7.aprīlī, ap pulksten 16.25 policijā saņemta informācija, ka teritorijā starp lielveikaliem ”IKEA” un ”Sāga” notikusi laupīšana, kurā nolaupītas ievērojamas materiālās vērtības.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Valsts policija lūdz atsaukties automašīnu vadītājus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem un kuri trešdien laika posmā no plkst. 16.20 līdz plkst. 17.30 atradās veikals ”IKEA” teritorijā un Juglas ielā virzienā līdz Brīvības gatvei.