“Teica, – visus latviešus kā cūkas nositīšu!” Vīrietis mājas pagalmā piekauj pensionāri

11 komentāri
“Teica, – visus latviešus kā cūkas nositīšu!” Vīrietis mājas pagalmā piekauj pensionāri
DEGPUNKTĀ

Sirmgalve Irēna pie kādas daudzdzīvokļu ēkas Rīgā jau gadiem iekopj puķu dobi. Kādu dienu to ar savu automašīnu izbraukāja nepazīstams vīrietis. Kad kundze devās par nesmukumu aizrādīt, svešinieks kļuva agresīvs un sievieti piekāva.

Cietusī devās uz policiju, taču tur nodarītos miesas bojājumus neuzskatīja par pietiekami nopietniem.

Irēnas kundze pagājušā gada vasarā bija izgājusi savā pagalmā, blakus Mazās Lubānas ielas 8. namam, lai aprūpētu pie logiem izveidoto puķu dobi. Kad sieviete devās pēc ūdens spaiņa, uz dekoratīvā zemes plača ar savu automašīnu uzbrauca kāds nepazīstams vīrietis. Kundze devās vadītājam par to aizrādīt.

Sieviete lūgusi autovadītājam, lai viņš pabrauc nost no dekoratīvā zemes plača. Vīrietis to izdarījis, taču pēcāk uzbrucis viņai. Turpmākie notikumi risinājās strauji, un sieviete nekādi nespēja sevi aizsargāt no uzbrukuma. Arī apkārt nebija neviena, kas varētu palīdzēt. Vīrietis no automašīnas salona izvilka kruķim līdzīgu priekšmetu un sekoja pensionārei aiz mājas stūra.

“Nogrūda un sita. Bija tāds pamatīgs spieķis. Un viņš teica, – visus latviešus kā cūkas nositīšu! Es visa trīcēju,” atminas sirmgalve.

Ēkas dežurants izdzirdēja kliedzienus un izsauca policiju. Vīrietis arī pierakstīja uzbrucēja vadītās automašīnas numuru, lai izmeklētājiem būtu vieglāk vainīgo atrast. Varmāka tikmēr sazvanīja kādu sievieti no blakus ēkas un mudināja viņu steigties pie viņa.

Cietusī uzrakstīja iesniegumu un pēc tam devās uz slimnīcu veikt izmeklēšanu, kur noskaidrojās, ka viņai ir lauzta roka. Sieviete apgalvo, ka policija, par spīti gūtajiem miesas bojājumiem, izmeklēšanu jau ir pabeigusi, bet vainīgo nav sodījusi.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

11 komentāri