“Tas esmu es, godīgi saku!” – kāds vīrietis ierodas bankā ar viltotiem dokumentiem

0 Komentāru
“Tas esmu es, godīgi saku!” – kāds vīrietis ierodas bankā ar viltotiem dokumentiem

Daudziem pusaudžu gados ir ienākusi prātā doma viltot dokumentus, lai vienā mirklī kļūtu par pāris gadiem vecāki. Vēl ir variants aizņemties kāda gados vecāka un līdzīga drauga dokumentus. Kāds vīrietis Rīgā nodomāja, ka ar šādiem līdzekļiem var apmuļķot bankas darbiniekus. Kā viņam veicās?

Ja kāds tiek pie jūsu maka un viņam nav padomā to labprātīgi atdot, bet gan likt lietā, tad mūsdienās nelabvēlim var nākties ņemt talkā izdomu. Skaidras naudas maciņu saturos paliek arvien mazāk, tās vietā gozējas kredītkartes un dokumenti. Kāds 25 gadus vecs vīrietis, atrodot maku, nolēma pa taisno doties uz banku, cerībā iegūt patiesā dokumentu īpašnieka naudu.

Šādu krāpniecības metodi nākas redzēt ārkārtīgi reti. Visbiežāk bankas darbinieki saskaras ar situācijām, kurās cilvēki brīvprātīgi trešajām personām izpauduši savus kredītkaršu piekļuves kodus un palikuši bez saviem naudas līdzekļiem.

“Swedbank” pārstāve Kristīne Jakubovska atgādina, ko darīt brīžos, kad pazaudējat kredītkarti vai personas apliecinošus dokumentus.

Noskaties VIDEO!

0 Komentāru