5 komentāri

Kad izdzerts par daudz, kāds jauns vīrietis galvaspilsētā paspējis, ne tikai izdemolēt vairākus auto un izsist kādas mājas logu, bet arī vairākkārt izvicinājis dūres ar kārtības sargiem.

Pavisam nesen, kāds patiesi neadekvāts vīrs pamatīgi pārbiedējis Imantas iedzīvotājus. Ap plkst. 20:00 aculiecinieki ziņojuši, par kādu aptuveni 30 gadus vecu vīrieti, kurš pie vietējās “Maximas” rupji lamājoties, uzmācoties garāmgājējiem, kā arī jau vairākkārt centies izprovocēt kautiņu ar apkārtējiem.

Ierodoties notikuma vietā kārtībsargi saņēmuši ziņas, ka vīrietis devies uz netālu esošās daudzdzīvokļu mājas pagalmu. Kamēr viens no kārtības sargiem kājām dodas uz iekšpagalmu, otrs sēžas auto un pa otru mājas pusi dodas pretim kolēģim. Agresīvo vīrieti izdevās sastapt turpat netālu un, lai viņu savaldītu policistiem nākas pielietot arī fizisku spēku.

Pēcāk gan dakteri lēmuši, ka agresīvajam vīrietim nekas īsti nekait. Aizturētajam sniegta visa nepieciešamā palīdzība un viņš nodots atpakaļ kārtības sargiem.

Tā kā šajā vakarā, policistiem neizdevās iegūt oficiālu iesniegumu no cietušajiem, pārkāpēja dati piefiksēti, savukārt viņš pats pēcāk atbrīvots. Tomēr, tas nebūt neatbrīvo no soda par izdarīto. Ja automobiļu īpašniekiem vai ēkas saimniekiem būs materiāla rakstura pretenzijas pret likuma sargu aizturēto vīrieti, papildus ievērojamajam sodam par huligāniskajām izdarībām, viņam var nākties kompensēt arī visu remontdarbu izmaksas.

TOP komentāri

 • Biedrs Uldis Barmalej
  +3 +3 0

  Biedrs Uldis Barmalej

  Vinja iemiesojās sātans ar vela dzirinjas palīdzību!😱
 • Mayra Hawk
  0 0 0

  Mayra Hawk

  Zaabaks!, atslaaniit kaartiigi, tad kadu laiku staigas kaa apmiizies!😡
 • Olars Zibens
  0 0 0

  Olars Zibens

  Kārtējo reizi jānoskatās reklāma,bet video netiek parādīts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl