Svetlanas nākamā vīrieša dēļ piekautais Valentīns uztraucas par likumsargu nemotivētību sodīt vainīgos

2 komentāri
Svetlanas nākamā vīrieša dēļ piekautais Valentīns uztraucas par likumsargu nemotivētību sodīt vainīgos

Pirms nedaudz vairāk nekā diviem gadiem Valentīnu Salaspilī piekāva un aplaupīja trīs uzbrucēji viņa bijušās draudzenes Svetlanas dēļ izcēlošās konflikta rezultātā, par ko tika uzsākts kriminālprocess, taču cietušo satrauc likumsargu trūkstošā vēlme sodīt vainīgos konkrētajā lietā, ziņo raidījums “Degpunktā”.

Sešdesmit četrus gadus vecais Valentīns Salaspilī trīs gadus dzīvoja kopā ar sievieti vārdā Svetlana. Vīrietis stāsta, ka viņu attiecības izjuka, jo draudzenei uzradās jauns pielūdzējs. Kad Svetlana pameta Valentīnu, starp vīriešiem aizsākās greizsirdīgs konflikts. Tas rezultējās vardarbībā, vietējā pārtikas veikala pagalmā.

“Man no mugurpuses uzpūta asaru gāzi un sāka sist. Tad, kad es izmazgāju acis, vīrietis vārdā Igors sāka sist. Viņš kādreiz te strādāja apsardzē. Pēc tam divreiz sita tas kungs, kuram pieder šis Mersedess. Es neko neredzēju un mani ļoti ilgi sita, jo, kad es nopirku divus šapaniešus, veikals bija vaļā. Kad viss beidzās, jau bija 15 vai 20 [minūtes pagājušas]. Izrādās, ka es vairākas reizes biju bezsamaņā,” stāsta cietušais Valentīns.

Vīrietis stāsta, 2018. gada septītajā maijā – kautiņa laikā, viņam tika salauzts deguns un vairākas ribas. Uzbrukuma brīdī viņš tika arī aplaupīts, jo varmākām upura jakas kabatā izdevās atrast piecsimt trīsdesmit eiro skaidrā naudā. Valentīns tad vērsās pēc palīdzības policijā. No sākuma viņš bija liecinieks, kam sekoja Kriminālprocess.  Sākotnējā ekspertīze tika veikta atkārtoti, kā rezultātā vidējie miesasbojājumi pārtapa par vieglajiem, lai cietušais nesaņemtu apdrošināšanas atlīdzību, stāsta Valentīns.

Vīrietis apgalvo, ka lietas izmeklētāja nesniedz informāciju par kriminālprocesa gaitu un cenšas no viņa jautājumiem izvairīties. Jau pagājuši divi gadi un trīs mēneši, bet lietā pat nav aizdomās turamo. “Es uzskatu, ka nekas nenotiek, lietu velk garumā, lai noslēgtu,” spriež Valentīns.

Salaspils policijas izmeklētāji nevēlas komentēt notiekošo arī raidījumam “Degpunktā”, aizbildinoties, ka joprojām notiek pirmstiesas izmeklēšana. Ņemot vērā, ka noilgums iestājas pēc pieciem gadiem, iespējams, Valentīnam līdz atbildei būs jāgaida vēl gandrīz trīs gadi.

2 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Strīdīga situācija Juglā: Rīgas dome ļauj būvēt problēmātisku žogu