Suteneri iedzīvojušies uz prostitūtu rēķina – policija atklāj aizkulises par notiekošo Rīgas centra “prieka mājā”

4 komentāri
Suteneri iedzīvojušies uz prostitūtu rēķina – policija atklāj aizkulises par notiekošo Rīgas centra “prieka mājā”

Policija pirms mēneša ziņoja, ka aizvērusi kādu naktsklubu, kura aizsegā darbojās prostitūcijas tīkls. Veicot rūpīgu darbu, pirms dažām dienām atkal dots trieciens suteneru uzturētam bordelim.

Novembra sākumā policija saņēma informāciju, ka vienā no Rīgas centra privātmājām ir izveidots bordelis, kurā dzīvo un par prostitūtām strādā sievietes no citām valstīm. Savukārt “prieka māju” uztur trīs vīrieši, starp kuriem strikti sadalīti pienākumi.

Policisti negaidītās kratīšanas laikā bordelī sastapuši četras ārvalstu sievietes, kuras tobrīd sniedza seksuālus pakalpojumus klientiem. Taču, izrādās, bordelī bijusi visai bieža darbinieču mainība.

Tomēr ne viss ir tik rožaini – par sniegtajiem “jumta” pakalpojumiem suteneri pamatīgi iedzīvojušies uz prostitūtu rēķina, atņemot vismaz 40% sieviešu peļņas.

Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka šis bordelis Rīgas centrā bija darbojies kopš šā gada sākuma. Ikviens, kura rīcībā ir ziņas par līdzīgām iestādēm, ir aicināts ziņot pa tālruni 110.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

4 komentāri