Stacijas laukuma kameras palīdz notvert zagli – treniņtērpā ģērbtu tipiņu ar sirdsdāmu

2 komentāri
Stacijas laukuma kameras palīdz notvert zagli – treniņtērpā ģērbtu tipiņu ar sirdsdāmu

Pašā pilsētas centrā – vietā, kur, šķiet, katru centimetru vēro videokameras, tomēr uzdarbojies garnadzis, kura nodarījuma fiksēšana vainīgo apturējusi, vēsta “Degpunktā”.

Neilgi pirms pusnakts viena no galvaspilsētas videonovērošanas centra kamerām pavērsta kāda Stacijas laukumā “atlūzuša” vīrieša virzienā. Tā kā likumsargi nojauta, ka šim vīram varētu būt nepieciešama palīdzība, kamera turpinājusi pieskatīt dusošo un par šo situāciju ziņots tuvākajai policijas patruļai. Taču, vēl pirms notikuma vietā ieradušies kārtībnieki, šādu necerētu izdevību pamanījis arī kāds garāmejošs, treniņtērpā ģērbts tipiņš ar savu sirdsdāmu.

Un jāsaka, ka garāmgājējs lieki laiku netērēja – viņš pienācis pie sakņupušā tēla un veikli kaut ko paņēmis no viņa rokas, mierīgā solī devās tālāk. Taču to jau bija piefiksējuši arī likumsargi.

Uz notikuma vietu nozīmētas divas policijas ekipāžas. Vienai no tām bija uzdevums panākt garnadzi, savukārt otrai bija no ciešā miega jāpamodina apzagtais vīrietis. Kurš, kā tikai mirkli vēlāk atklājās, iemidzis pēc kārtīgas pasēdēšanas spēļu zālē.

Pēc likumsargu aicinājuma pārbaudīt, vai gulošajam nav kas pazudis, vīrietis atskārtis, ka maks ir tukšs, arī labs telefons pazudis.

Savukārt otra ekipāža, uzklausot videocentra norādes, devusies taisnā ceļā pie pārīša, kas iepriekš redzēts notikuma vietā.

Rezultātā visas šajā incidentā iesaistītās puses nonākušas Valsts policijas iecirknī Gogoļa ielā, kur cietušais atguvis viņam nozagto mantu, savukārt pret garnadzi ierosināta lieta.