Spraigs vakars Daugmalē – iedzīvotāji un policisti kopīgiem spēkiem notver garnadžus

2 komentāri

Daugmalē notikušas divu garnadžu “medības”, kurās iesaistījušies ne vien policisti, bet arī vairāki vietējie iedzīvotāji.

Pirms pāris dienām Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši kāda sirmgalvja lūgumu pēc palīdzības – tumsas aizsegā nezināmi ļaundari Daugmalē no mājas pagalma bija nozaguši kungam piederošo, pavisam nesen iegādāto motorolleru.

Pārmeklējot tuvāko apkārtni, policisti atraduši gan motorolleru, gan divus velosipēdus. Sirmgalvis policistiem pastāstījis, ka manījis divus jauniešus, kuri ģērbušies jakās ar atstarojošiem elementiem.

Policistiem bija aizdomas, ka jaunieši slēpjas meža masīvā. Meklēšanas pasākumos piedalījušies un informāciju snieguši arī vietējie iedzīvotāji. Mirkli vēlāk policisti saņēmuši informāciju, ka pie kādas vietējās degvielas uzpildes stacijas manīti divi vīrieši, kuri atbilst meklēto personu aprakstam.

Visticamāk, abus iespējamos garnadžus pamatīgi pārsteidzis šā vakara iznākums, jo brīdī, kad jaunekļi bija piesēduši uzpīpēt ar kādu paziņu, benzīntankā ieradusies vesela automobiļu karavāna. Vairāki policijas auto, kā arī cietušais un viņa radinieki.

Kā informē policija, abi jaunieši jau iepriekš nonākuši policistu redzeslokā. Jaunieši aizturēti un nogādāti Valsts policijā.

 
 
 
2 komentāri