Smieklīgi! Kad vecpuišu ballīte noiet greizi… VIDEO!

Komentāri

Pavisam nesen divi jauni vīrieši sarīkojuši īstu šovu tiem policistiem, kuri savas dienas vada vērojot pilsētas ielas caur kameras aci. Pulkstenis vēl nerādīja pat vienpadsmit vakarā, kad monitoros parādījušies divi brašuļi, kuri centās izkļūt no Rīgas 3. ģimnāzijas pagalma.

Viņi stūma, spēra, vilka un rāva vārtus cerībā nokļūt otrpus žogam. Protams, redzot šo skatu, uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā ekipāža, bet videocentra darbinieki turpinājuši vērot, šo bezmaksas cirku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpinājumā viens no vidusskolas pagalmā “ieslodzītajam” izlauzies brīvībā, tad saņēmis spēkus un pilnā ātrumā meties uzbrukumā vārtiem. Šis spēka paņēmiens gan beidzies ar pilnīgu fiasko un jaunais vīrietis turpat arī sabrucis.

Tā nu, šī cīņa ar vārtiem ilgusi vēl pāris minūtes, līdz tālumā parādījusies policijas mašīna un abi, devuši kājām ziņu.

Pēc brīža, kad abi jau ietupināti aiz restēm, jaunie vīrieši atzinušies, ka plosījušies skolas teritorijā. Vispār jau, vecpilsētā ieradušies kuplā draugu pulkā un abi vienkārši atpalikuši no 11 cilvēku grupas.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl