Slima tieksme! Liepājā vīrietis no daudzdzīvokļu ēkas loga sašauj suni

13 komentāri

Slima tieksme ņemt rokās ieroci un pilsētā trenēt savas šaušanas iemaņas ievainojot dzīvniekus, vērojama arvien biežāk. Bet policijai rokas par īsu, vai gribēšanas par maz ar šādām lietām krāmēties. Acīmredzot, likuma kalpi strādās tad, kad rezonanse būs lielāka un cietušie paši spēs pastāstīt par savām sāpēm.

Degpunktā pirms nedēļas jau vēstīja par Liepājā smagi piekautu kucēnu, kurš mira uz operāciju galda un par notikušo vardarbību sākta izmeklēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc dažām dienām atkal neiecietību pret dzīvniekiem parādījis kāds liepājnieks Jelgavas ielā savainojot suņuku vārdā Pipars, kurš atradās privātmājas sētā. Turklāt šāvējs nebūt ne pirmo reizi šādi esot izrādījis savu nepatiku pret dzīvniekiem.

Protams, šajā gadījumā par suņa sašaušanu ziņots policijai. Aizdomās turamais gan likumsargus atteicies ielaist dzīvoklī. Dzīvnieks aizvests pie veterinārārsta, uztaisīta operācija, taču lode izrādījusies pārāk dziļi un to izlemts atstāt ķermenī.

Šobrīd gan neko iepriecinošu policisti paziņot nevar un nekādu komentāru par izveidojušos situāciju nav. Arī paša šāvēja dzīvoklī mums nevienu sastapt neizdodas – vismaz durvis vaļā neviens never. Kaiminienes zina par šāvēja, bijušā policista, savādo hobiju, bet īpašu jaukties nevēlas.

Šī lieta, kā daudzas citas, pasīvu kaimiņu dēļ var tā arī palikt neatšķetināta, jo kā likums liela daļa sabiedrības rīkojas un liecības sniedz tikai tad, kad pašiem kaut kas noticis. Aicinām nebāzt galvu smiltīs un, kādam jums ir kas zināms par Pipara un citu dzīvnieku sašaušanas gadījumiem Liepājā, Jelgavas ielas 14 nama apkārtnē, ziņojiet par to policijai.

TOP komentāri

 • pats
  +8 +8 0

  pats

  Ha ,ha ,ha Vārna vārnai acīs neknābj ! Kamēr nebūs sašauts , nē nošauts kāds cilvēks , tikmēr neceriet ka policists polcistu sodīs un tad vēl varbūt atradīs attaisnojumu , kaut kādas muļķīgas iedomas !!! Lai tas suns nevaukšķ !!
 • Edgars
  +7 +7 0

  Edgars

  To tirliņu palaist pa pagalmu un uz pašu pašaut ar gaiseni pa viņu.
  Kur tādi morālie kropļi rodas(par cilvēku tādu nevar nosaukt).
  Ja neko nedara vietējie policisti šajā lietā,jāraksta attiecīgajās iestādēs iesniegums.
  Vai arī policisti gaida kad tas urods sakropļos kādu cilvēku...?
 • rieksts
  +5 +5 0

  rieksts

  Ne nu skaisti,vai ne! Cilveks neadekvāti rīkojas ar šaujamo un visi ir bezspēcīgi pret viņa izdaribām. Pilnīgi jākliedz! Nu kas vēl jāgaida un kā tas jāpanāk, lai cilvēki un dzīvnieki varētu pilsētā dzīvot mierīgi! Policija neko nevar uzsākt!!!!! Nu kur ir pilsētas dome un vadība, nu tad kaut ko groziet tajos likumos,sakārtojiet lietas ta,lai neviens mūsu pilsētā netiktu apdraudēts.Kam jānotiek,vai tiešām vēl jasašauj kādu bernu, lai kaut kas tiktu sakārtots! Kāpēc lēmums jāpieņem kaimiņiem un kapēc to nevar izdarīt pilsētas valde! Nesaprotu ,kā šāds cilvēks ar šādām psiholoģiskām novirzēm varēja būt par policistu!? Vai tiešām tagad visiem interesē tikai gatavošanās vēlēšanām!?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl