4 komentāri

Ventspilī kādā daudzdzīvokļu mājā darbā pieņemts sētnieks, nepārbaudot viņa darba stāžu, pieredzi un to, no kurienes nācis un kas par cilvēku. Jāpiebilst, ka arī likumdošana nepieļauj šādu “rakāšanos” personas datos un privātās dzīves gājumā. Tomēr reizēm, šķiet, tas būtu vajadzīgs, jo ne visiem sejā ir rakstīts, ka bijis nopietns sakars ar cietumiem un noziedzīgo pasauli. Viena šāda noziedzīgajā pasaulē kvalificēta darboņa pieņemšana īstā darbā pilnīgi godīgā arodā maksājusi dārgi mājas iedzīvotājiem.

Ventspilī Brīvības ielā kādas daudzdzīvokļu mājas pirmā stāva dzīvoklī pirms dažām dienām atrasta nogalināta 85 gadus veca pensionāre. Aizdomās par šā nozieguma izdarīšanu aizturēts 41 gadu vecs vīrietis – mājas jaunais sētnieks, kurš pēc uzbrukuma, iespējams, gribējis uzlaist gaisā visu māju, lai slēptu pēdas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Neviens neko nav dzirdējis, pilnīgi neko, sākās viss ar to, ka gāzes smaka ir bijusi. Kaut kāda gāzes noplūde arī ir bijusi tur,” stāsta kaimiņš Sergejs.

“Tas ir pa dienu noticis, cik es zinu, tas ir pa dienu noticis,” norāda kaimiņiene. Tas arī šķiet loģiski, jo sirmā kundze tikai gaišā dienas laikā gājusi pastaigāties. Pārējā laikā rūpīgi slēgusi durvis. Iespējams, tieši vienā no retajām reizēm, kad devās ārā, uzskrēja savam slepkavam virsū. Vai arī viņš vaktējis pensionāri, jo ir netiešas pazīmes, ka notikusi tāda kā izlūkošana.

Nevar izslēgt iespēju, ka sētnieks pamazām centies iemantot mājas vecāko iedzīvotāju uzticību. Viņš jau no pirmās darba dienas uzkrītoši dalījies ar stāstiem par sevi un savu ģimenes dzīvi, iespējams, ar tālejošu plānu.

Foto

Par bojāgājušo kaimiņieni vietējie tagad saka tikai labus vārdus. Un varbūt tieši labās sirds dēļ viņa kļuvusi par varmākas upuri.

Aizturētajam piemērots apcietinājums, tāpēc iedzīvotāji var mierīgi uzelpot, saka policijā, piebilstot, ka varmāka agrāk tiešām sodīts par mantiska rakstura noziegumiem, un arī šis uzbrukums, iespējams, bijis ar mērķi iedzīvoties. Detaļas likumsargi gan neatklāj.

Par šo faktu ir uzsākts kriminālprocess pēc Latvijas Republikas Krimināllikuma 117. panta 4. daļas par sevišķu cietsirdību, kā arī ir papildu epizode saistībā ar zādzību. Izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiek sniegta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl