Slepkavība un līķa apgānīšana Sarkandaugavā – vīrietim piespriež 12 gadus cietumā

1 komentārs
Slepkavība un līķa apgānīšana Sarkandaugavā – vīrietim piespriež 12 gadus cietumā
Foto: Ekrānuzņēmums

Ar tiesas spriedumu beigusies nežēlīgas slepkavības lieta, par ko “Degpunktā” jau vēstīja pagājušā gada nogalē – neilgi pēc tam, kad pats varmāka jau bija nonācis policijas rokās.

Viena no šaušalīgākajām iezīmēm, kas raksturoja Sarkandaugavā notikušo noziegumu, bija fakts, ka slepkavība notikusi kādas 80 gadus vecas sirmgalves miteklī, laikā, kamēr pārbiedētā un nevarīgā kundze atradusies turpat līdzās.

Dažas minūtes ilgušais strīds beidzies ar patiesi asiņainu ķildu un pudeles brāļa nāvi. Kā toreiz stāstīja likumsargi, noziedznieks ar vienu no uzbrukumā izmantotajiem nažiem savu upuri burtiski pienaglojis pie grīdas.

Kā izrādās, par šo noziegumu aizturētais Anatolijs, kuram ir 10 klašu izglītība un kurš iztiku pelnījis, piestrādājot celtniecībā, gan policistiem, gan prokuroram vēlāk atzinis, ka slepkavību paveicis brīdī, kad nav sevi kontrolējis. Apsūdzētais iepriekš jau vairākkārt sēdies uz apsūdzēto sola saistībā ar citiem smagiem likumpārkāpumiem un atklājis, ka saknes šādai nespējai sevi kontrolēt meklējamas jaunībā, karadarbības zonā pieredzētajā.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa, izskatot šī lietas materiālus, 50 gadus vecajam Anatolijam par slepkavību un līķa apgānīšanu piespriedusi 12 gadu cietumsodu. Šobrīd vīrietis cietuma slimnīcā atgūstas no nesen pieredzētas operācijas.

1 komentārs