Komentāri

Šausminošu slepkavība Ulbrokā – kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā atrasta mirusi sieviete, bet viņas slepkavas līķis – turpat nama pagalmā. Kas kaimiņiem zināms par traģisko notikumu?

“Viņa dzīvoja 3. dzīvoklī, dzīvoja viena, viņai ir bērni, visi pieauguši un dzīvo patstāvīgas dzīves, bet viņš, nezinu, mēs viņu neredzējām. Godīgi sakot, bija ļoti šausmīgi, un visiem bija slikti no tā. Mēs vienkārši dzirdējām šāvienus un zvanījām policijai, bet pēc pāris minūtēm es redzēju aiz aizvērtiem aizkariem uzliesmojumu un trešo šāvienu, un vairāk neko mēs neredzējām. Pēc tam atbrauca policija, staigāja te, prašņāja, skatījās, mūs pat nelaida laukā, jo viņa gulēja te koridorā. Neviens nedrīkstēja nedz no augšas, nedz apakšas iet ārā, kamēr viņi pabeidza visus savus darbus. Ap plkst. 1:00 viņi aizbrauca,” stāsta kaimiņiene Maija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ap plkst. 21:00 vakarā Valsts policija saņēma informāciju no Ulbrokas iedzīvotājiem, ka pirms brīža ciematā dzirdēti šāvieni. Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas, kā arī Salaspils iecirkņa policisti. Diemžēl saņemtā informācija apstiprinājās – daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā tika atrasts sievietes līķis ar šautām brūcēm, savukārt mājas pagalmā tika atrasts vīrieša līķis arī ar šautām brūcēm,” notikušo komentē Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Kaimiņi nezina vai slepkava bija sievietes draugs, paziņa vai pilnīgs svešinieks. No domām vien, ka šāvējs jau agrāk apciemojis viņu māju un apdraudēji apkārtējos, vietējiem uzmetas zosāda. Tomēr aiz cieņas pret mirušo vietā, kur vīrietis izdarīja pašnāvību, arī aizdegta svece.

“”Labdien”, “Uz redzēšanos”, “Kā klājas?” Bet privātajā dzīvē mēs nelīdām, mēs redzējām bērnus, mēs redzējām mazbērnus, viņa ar viņiem spēlējās, kad viņi atbrauca ciemos. Kādreiz ģimenes svētkus svinēja, bet kas vēl nāca, nezinu – man ir sava dzīve, es svešās dzīvēs nelienu,” norāda kaimiņiene.

Tovakar pirms šāvienu trokšņa nebija dzirdams nekas aizdomīgs. Ne kņada, ne strīdi, ne rosīšanās pa kāpņu telpu. Arī ikdienā nekas neliecināja, ka sievietei būtu kādas problēmas vai mīlas likstas.

“Man reiz kaut kā gadījās būt pie viņas dzīvoklī – vācām parakstus, lai mums te ceļu sataisa. Viss tīrs un akurāts, viņa vienmēr bija ideāli ģērbta, skaista, kopta sieviete,” atklāj kaimiņiene.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl