Slepkavība Ogrē: Valsts policija pabeidz izmeklēšanu 10 gadu senā lietā

Valsts policija pabeigusi izmeklēšanu un prokuratūrai nodevusi kriminālprocesu par pirms desmit gadiem Ogrē izdarītu slepkavību. Mērķtiecīga darba rezultātā šā gada aprīlī slepkavība tika atklāta un aizdomās par noziegumu tika aizturēta bojāgājušās darba kolēģe, informē Valsts policija.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • vitalii

  vitalii

  nīstajos""padomju laikos""par tik noziedzīgi ilgu izmeklēšanu nevarēja būt ne runas ,,noziegumi ,it sevišķi slepkavības tika atklātas ļoti ātri un vainīgie izolēti no pārējā sabiedrības .Bet "'brīvajā ""latvijā slepkavām ,varmākām priekšroka..??
  varu tikai novēlēt ,lai šādu brīvsoļu ,attaisnoto ,atlaisto slpepkavu ceļī krutsotos ar tiesnešu ,advokātu un citu deputātu ,kretīnu bērnu ,radu ,draugu ceļiem)))
 • pensionāre

  pensionāre

  Atkal mūsu gumāna tiesa pieļāva humānismu,kādēļ noziedznieci neielika uz nārām,slepkava taču,ko deva iespēju no bēdām vēl nosist kādu nevainīgu cilvēku, vai?Slepkavas taču ir ļoti bīstami cilvēki apkārtējiem.Nesen bija raksts par līdzīgo tēmu slepkavniecei paveicas šo izlaida tiesa ,bet ko šī,atkal nosita sievieti .Tādus tiesnešus vajadzēja pašus likt uz nārām.
 • Jaroslavs Zamazlovs

  Jaroslavs Zamazlovs

  Esmu pārliecināts , ka slepkava jau pats bija aizmirsis ko ir izdarijis 😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!