Slepkavība netālu no Saulkrastiem: nāvējoši sadur cilvēku, paslēpj viņu pagrabā un turpina uzdzīvi

0 Komentāru

Pagājušajā nedēļā policija sniedza lakonisku informāciju par smagu noziegumu, kas noticis netālu no Saulkrastiem, Lilastes ciematā. Papētot plašāk, raidījums “Degpunktā” ir noskaidrojis, ka zem sausiem faktiem par kārtējo virtuves skandālu un slepkavību slēpjas skaudrs stāsts, jo roku viens pret otru bijuši spiesti pacelt vistuvākie radinieki – divi brāļi.

Māja, kur notika slepkavība, atrodas pie Lilastes stacijas, pāris kilometru attālumā no centra. Nama iedzīvotāji jau bija pieraduši pie skaļiem kaimiņiem un par notikušo naktī uzzinājuši tikai no rīta.

Miteklī notika kārtējā uzdzīve. Piecu cilvēku bariņš svinēja darba nedēļas beigas, bet vēlā naktī starp viņiem notika konflikts. Vārds pa vārdam, līdz sācies kautiņš, un viens no strīdā iesaistītājiem paņēmis no galda virtuves nazi un sadūris savu pudeles brāli. No gūtām traumām vīrietis miris. Slepkava kopā ar draugiem nespēja izdomāt neko labāku, kā paslēpt līķi blakus esošajā pagrabā. Pēc tam balle turpinājās. Jau rīta pusē adresē ieradās vairākas policijas ekipāžas.

Ka stāsta vietējie iedzīvotāji, bojā gājušam vīrietim bijušas sagrieztas kājas. Iespējams, laikus sniegta medicīniska palīdzība varēja glābt viņa dzīvību. Taču tā vietā, lai apturētu asiņošanu un sauktu ārstus, kompānija izdomāja turpināt dzert, bet vienlaikus ar dzeršanu kādam pietikusi sajēga, lai izdomātu slēpt pēdas, saka policists.

Jāpiebilst, ka noslepkavotā vīrieša līķi atradusi aizdomās turēto radiniece.

Nozieguma vietā likumsargi aizturēja 55 gadu vecu vīrieti un 69 gadu vecu sievieti. Vēlāk tika noķerti vēl divi 33 un 43 gadus veci vīrieši. Kā stāsta kaimiņi, aizturētā sieviete arī ir dzīvokļa īpašniece, kura jau vairāk nekā trīs gadus aicinājusi savā mājā dažādus aizdomīgus viesus.

Kaimiņi pļauj domu, ka noslepkavotais vīrietis bija dzīvokļa īpašnieces civilvīrs, viņam ir arī brālis, kas tajā naktī dzēra ar visiem kopā. Kāpēc viņš neiestājās par tuvinieku un neizsauca ātro palīdzību, nevienam nav saprotams. Pašlaik vīrietis kopā ar pārējiem līdzdalībniekiem atrodas aiz restēm.

Visi aizturētie agrāk ir sodīti ne tikai par zādzībām, bet arī par miesas bojājumu nodarīšanu un kapu apgānīšanu. Savu rīcību pagaidām neviens paskaidrot nevar.

Izmeklēšana turpinās, par izdarīto viņiem draud cietumsods līdz pat 20 gadiem. Savukārt vietējie iedzīvotāji pēc notikušā beidzot sākuši baudīt mierīgu dzīvi un cer uz to, ka jautrā bet cietsirdīgā kompānija pazudīs no sabiedrības uz ilgu laiku.

0 Komentāru