Slepkavība Mežaparkā: policistu acu priekšā pavērās baiss skats; upuris “atstāts bez sejas”

2 komentāri
Slepkavība Mežaparkā: policistu acu priekšā pavērās baiss skats; upuris “atstāts bez sejas”

Pirmdien ar 28 naža dūrieniem dažādās ķermeņa daļās kādā pamestā ēkā Mežaparkā tika atrasts miris vīrietis. Policisti, veicot izmeklēšanu, ātri vien nāca slepkavām uz pēdām.

Pamestā un nolaistā māja, kurā vīrietis tika noslepkavots, kritiskā stāvoklī atrodas jau kopš padomju laikiem. Namā mitinās tikai klaidoņi, narkomāni un vietējie huligāni. Kontingents bojā garastāvokli kaimiņiem un neatstāj bez darba arī likuma sargus.

Pirmdien pa dienu pie nama durvīm piebraukušas vairākas policijas ekipāžas no Ziemeļu priekšpilsētas iecirkņa, jo viss liecināja, ka šeit noticis smags noziegums. Likumsargi uzkāpa uz nama otro stāvu, un tur pavērās nepatīkams skats.

Vienā no istabām asins peļķē gulēja vīrietis bez dzīvības pazīmēm. Viss apkārt bija izvandīts, bet mirušā vīrieša seja, kā arī ķermenis bija sakropļots.

Blakus esošā istabā atrasts kāds klaidonis, kurš ne bez iemesla tika atzīts par aizdomās turamo un aizturēts.

Izrādās, starp trim bezpajumtniekiem izcēlies strīds, un, visticamāk, upuris mēģināja pretoties, par to liecina viscaur palikušās asins pēdas. Kāds no uzbrucējiem slaktiņā izmantoja nazi un izdarīja vairākus dūrienus, neatstājot oponentam nekādas iespējas.

Kriminālpolicijas eksperti uz nogalinātā vīrieša ķermeņa saskaitīja gandrīz trīsdesmit durtas brūces.

Abi aizturētie nopratināšanā likumsargiem pavēstīja, ka smaga nozieguma motīvs ir saistīts ar teritorijas dalīšanu.

Policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc panta par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Jau tuvākajā laikā tiks lemts jautājums par vīriešu apcietināšanu.

Abi aizdomas turamie agrāk bijuši administratīvi sodīti, pārsvarā par klaiņošanu un alkohola lietošanu.

Video no notikuma vietas

2 komentāri