Slepkavība Ludzā – kopīgā iedzeršanā vīrietis līdz nāvei piekauj sievieti

0 Komentāru
Slepkavība Ludzā – kopīgā iedzeršanā vīrietis līdz nāvei piekauj sievieti
Pixabay.com

Valsts policija saņēma informāciju, ka Ludzā kādā dzīvojamā mājā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi konstatējuši sievietes līķi ar iespējamo vardarbīgo nāvi.

Kā informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde, notikuma vietā nekavējoties ieradās Valsts policijas Ludzas iecirkņa likumsargi, kuri saistībā ar notikušo uzsāka kriminālprocesu un tajā pat dienā aizturēja iespējamo vainīgo personu.

Svētdienas, 26. novembra, naktī ap plkst. 1.36, Valsts policija saņēma informāciju no mediķiem, ka Ludzā kādā dzīvojamā mājā ir atrasts 1959. gadā dzimušas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Saistībā ar notikušo tika ierosināts kriminālprocess par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu un uzsāktas nepieciešamās izmeklēšanas darbības.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, visdrīzāk, kopīgi lietojot alkoholu, starp cietušo un iespējamo vainīgo personu bija izcēlies konflikts, kura laikā sievietei nodarīti dažādi miesas bojājumi, tostarp arī tādi, kuru dēļ viņa notikuma vietā mira.

Turpat notikuma vietā likumsargi aizturēja aizdomās turēto personu, kādu 1954. gadā dzimušo vietējo iedzīvotāju. Jāpiebilst, ka vīrietis iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā.

Pašlaik policijā turpinās izmeklēšana, tiek skaidrota vīrieša saistība ar minēto noziedzīgo nodarījumu un nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, savukārt tuvākajā laikā tiesa lems arī par drošības līdzekļa – apcietinājuma piemērošanu.

Pēc Krimināllikuma par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavību) — soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

0 Komentāru