Slepkava recidīvists Rīgā, Lubānas ielā, nodur tekvondo treneri

3 komentāri
Slepkava recidīvists Rīgā, Lubānas ielā, nodur tekvondo treneri
Ēka, kurā notika slepkavība. Foto: ekrānuzņēmums

Ar asinīm pielieta kāpņutelpa Lubānas ielas 45 namā pirms pāris dienām pārsteigusi teju visus mājas iemītniekus, izņemot tos, kuri zināja, ka kāpnēs notikusi slepkavība. Ar lielu virtuves nazi un ar vairākiem dūrieniem kaklā un ķermenī nodurts tekvondo treneris, kurš gluži vienkārši droši vien domāja, ka ir nemirstīgs, dodoties izskaidroties ar rūdītu recidīvistu.

Ar vairākiem naža dūrieniem nogalinātais tekvondo treneris centies aizstāvēt trīsgadīga bērna mammu, kurai bijis bail atgriezties mājās pie iedzērušā civilvīra, kurš tobrīd pieskatījis viņas mazuli.

“Degpunktā” slepkavības vietā satika sievietes māsu, kura arīdzan bijusi notikušā lieciniece. Pēc viņas teiktā sākumā izcēlies strīds.

”Viņš kāpa augšā un ar vienu dūrienu no mugurpuses iedūra aknās, bet pēc tam dūra kā sivēnu, bakstīja un viss. Tur jau no viena dūriena bija skaidrs, ka viņš ir līķis. Dūra viņu kā sivēnu. Mēs kliedzām, centāmies viņu apturēt, teicām, Igor, nevajag! Viņš jau bija līķis,” atceras notikušā aculieciniece.

Slepkava vārdā Igors jau piekto dienu esot “sēdējis uz korķa” un faktiski meklējis kādu skandālu. Galu galā, vairākkārt cietumā sēdējušam “zekam” tā ir rutīnas padarīšana – kādam nodarīt pāri.

Policija arī norāda, – šī ir ceturtā dzīvība uz recidīvista sirdsapziņas.

”Viņu nedrīkst atzīt par nepieskaitāmu, viņš ir adekvāts, pieskaitāms, viņš to visu jau iepriekš bija izdomājis. Viņš droši vien tagad tēlos nepieskaitāmu. Tā nav taisnība. Es tiesā uzstāšu uz to, lai viņu atzītu par pieskaitāmu, viņš to iepriekš izdomāja, viņš jau iepriekš nelaida mani ar bērnu laukā, jo es zināju, ar ko tas viss beigsies. Jo pirms tam vēl septembrī viņš pamatīgi piekāva manu māsu, tad es teicu policijai, lai viņu iesēdina, bet man atbildēja, ka tas nav iespējams – tas esot huligānisms. Nu tad lūdzu!” atklāj cietušās sievietes māsa.

Foto

Policijā saka, – slepkava ir aizturēts un ar izmeklēšanu sadarbojas. Viņš savukārt pastāstījis citu versiju par uzbrukumu. Proti, sadūris atnācēju tāpēc, ka viņš centies ieņemt ģimenes galvas pozīciju.

Notikusi tāda kā dzīvnieku cīņa par hierarhiju barā. Policijā apstiprina, ka strīdā iesaistītajai sievietei bijis hobijs draudzēties ar vairākiem kavalieriem vienlaikus. ”Tas uzbrukums bija saistīts ar greizsirdību,” norāda policijā.

Tas gan nu nekādi neattaisno vīrieša nodarījumu, un ir skaidrs, ka viņam visas dzīves laikā ir bijušas vairākas iespējas iemācīties kontrolēt agresiju, bet visas beigušās ar neveiksmi un cietumu.

Aizdomās turamajam šobrīd piemērots apcietinājums. Līdz tiesai viņš paliks aiz restēm un viņa cienījamais vecums – 52 gadi – liecina, ka šī var būt arī viņa pēdējā sodāmība un nākamreiz brīvībā Igoru izvedīs ar kājām pa priekšu.

Skaties video!

3 komentāri