Skandāls Purvciemā: iereibis vīrietis draud nogalināt savu sievu un žņaudz viņas dēlu

0 Komentāru
Skandāls Purvciemā: iereibis vīrietis draud nogalināt savu sievu un žņaudz viņas dēlu

Purvciema iedzīvotāji pirms ieradās policija paspējuši novērst vardarbīga konflikta turpinājumu, kas, iespējams, būtu beidzies traģiski. Trīs aculiecinieki kopīgiem spēkiem turēja kādas kāpņu telpas durvis, caur kurām izlauzties centās piedzēries un agresīvs vīrietis. Viņš draudēja nogalināt savu sievu un centās nožņaugt viņas 17 gadus veco dēlu. Tieši pateicoties drosmīgajiem kaimiņiem, policijai izdevās vīrieti sagūstīt.

Purvciemā kādas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji pierādīja, ka ir gatavi rīkoties pašaizliedzīgi arī situācijās, kas apdraud gan viņu veselību, gan dzīvību. Mājas pirmajā stāvā dzīvojošās ģimenes konflikts izvērtās par slepkavības mēģinājumu, un kaimiņi nespēja ignorēt cietušo lūgumus palīdzēt. Vardarbība sākās nakts vidū, jo kādas sievietes 30 gadus vecais vīrs pēkšņi kļuva nikns. Viņš bija alkohola reibumā un pieprasīja sievai naudu, taču saņemot atteikumu, sāka viņu sist.

Viņas kliedzienus izdzirdēja viņas 17 gadus vecais dēls, kurš steidzās palīgā un nostājās abiem pa vidu. Jaunietis centās apturēt agresīvo patēvu, taču neveiksmīgi. Vīrietis izrādījās stiprāks un dusmās centās puisi nožņaugt. Par laimi, jaunietim izdevās atbrīvoties un viņš aizbēga uz istabu, kur izlīda pa pirmā stāva logu un sauca pēc palīdzības.

Puiša kliedzienus izdzirdēja gan kāds no kaimiņiem, gan divi garāmgājēji, kas pastaigājās pa ielu. Sieviete joprojām atradās dzīvoklī sava agresīvā vīra varā. Aculiecinieki steidza izsaukt policiju, taču saprata, ka katra minūte var būt izšķiroša un konfliktā nāksies iesaistīties arī viņiem.

Aculiecinieki piegāja pie dzīvokļa virtuves loga, sāka klauvēt un mēģināja atrunāt vīrieti no vardarbības pret savu sievu. Tobrīd viņai izdevās izkļūt no dzīvokļa – viņa izbēga no kāpņutelpas, kurā atradās arī kaimiņš. Tas gan neapturēja varmāku – viņš paķēra nazi un skrēja sievietei pakaļ, draudot nogalināt. Gan kaimiņš gan cietusī izskrēja no kāpņutelpas, bet agresīvais vīrietis palika kāpņutelpā.

Garāmgājējiem un kaimiņam izdevās noturēt kāpņu telpas durvis līdz ieradās Speciālo uzdevumu bataljona policisti. Tikmēr iereibušais varmāka centās ieslēgties dzīvoklī. Likuma sargiem izdevās uzlauzt durvis un vīrieti sagūstīt.

Sievietes nepilngadīgais dēls tika nodots mediķu aprūpē, taču viņa mammai, par laimi, nopietni miesas bojājumi netika nodarīti. Policija pateicas drosmīgajiem kaimiņiem par palīdzību ģimenei un aicina arī citus iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgus situācijās, kad tiek apdraudēta kāda cilvēka dzīvība.

0 Komentāru