Komentāri

Pagājušajā nedēļā jau vēstīts par nepārtrauktajiem skandāliem un uzdzīvi kādā kafejnīcā Rīgā, Olgas ielā. Apkārtnē dzīvojošie sūdzējās par nemitīgiem naktsmiera traucējumiem, kas notiek jau vairāku gadu garumā. Rīgas domē iedzīvotāju sūdzības, šķiet, beidzot ir sadzirdētas.

Rīgas pašvaldība norāda, ka turpmāk būs citādāk, un dome sola vērsties arī pret pašiem naktslokāla turētājiem. Šobrīd ir uzsākta pārbaude pret tā īpašnieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzticies, bet pārbaudi. Drošības pēc “Degpunktā” komanda vēlreiz aizbrauca uz Olgas ielu. Tur sastaptie iedzīvotāji ir izbrīnīti un atzīst, ka brīvdienās tiešām nav notikusi nekāda ālēšanās. Arī pēdējās pāris darba dienās viss bijis mierīgi.

Atliek vien cerēt, ka šīs situācijas risināšana nebija pārcentīga domes priekšvēlēšanu izrādīšanās, jo Rīgā vēl ir daudz vietu, kur bez mūsu iejaukšanās ir vajadzīga pastiprināta pašvaldības policijas un izpildvaras iejaukšanās.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl