Komentāri

Pagājušajā nedēļā jau vēstīts par nepārtrauktajiem skandāliem un uzdzīvi kādā kafejnīcā Rīgā, Olgas ielā. Apkārtnē dzīvojošie sūdzējās par nemitīgiem naktsmiera traucējumiem, kas notiek jau vairāku gadu garumā. Rīgas domē iedzīvotāju sūdzības, šķiet, beidzot ir sadzirdētas.

Rīgas pašvaldība norāda, ka turpmāk būs citādāk, un dome sola vērsties arī pret pašiem naktslokāla turētājiem. Šobrīd ir uzsākta pārbaude pret tā īpašnieku.

Uzticies, bet pārbaudi. Drošības pēc “Degpunktā” komanda vēlreiz aizbrauca uz Olgas ielu. Tur sastaptie iedzīvotāji ir izbrīnīti un atzīst, ka brīvdienās tiešām nav notikusi nekāda ālēšanās. Arī pēdējās pāris darba dienās viss bijis mierīgi.

Atliek vien cerēt, ka šīs situācijas risināšana nebija pārcentīga domes priekšvēlēšanu izrādīšanās, jo Rīgā vēl ir daudz vietu, kur bez mūsu iejaukšanās ir vajadzīga pastiprināta pašvaldības policijas un izpildvaras iejaukšanās.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl