Komentāri
Šis ir tas gadījums, kad policistiem nākas izmantot asaru gāzi; kas notika?

Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot Alfrēda Kalniņa ielas apkaimē, pamanīja trīs vīriešus, kuri savā starpā kāvās. Likumsargi piesteidzās pie personām un, izmantojot gāzes baloniņu, konfliktu izšķīra.

Ņemot vērā, ka visiem konfliktā iesaistītajiem vīriešiem bija redzami sejas bojājumi, izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Viens no vīriešiem policistiem pastāstīja, ka ar draugu iznācis no bāra un viņiem klāt pienācis nepazīstams vīrietis, kurš sācis grūstīties un acīs iepūtis piparu gāzi.

Pēc neilga laika notikuma vietā ieradās mediķi, kuri apskatīja personas un konstatēja, ka hospitalizācija nav nepieciešama.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl