Sirmgalve iziet no mājām iznest atkritumus un pazūd

Komentāri
Sirmgalve iziet no mājām iznest atkritumus un pazūd
Foto: Rīgas pašvaldības policija

3. augustā īsi pēc pulksten 16.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu sirmgalvi Ziepniekkalnā, kura, iespējams, ir apmaldījusies.

Apsekojot norādīto teritoriju, pamanīta aprakstam atbilstoša sieviete. Pensionārei ap galvu bija apsiets lakatiņš, savukārt rokās košs atkritumu spainis. Sirmā kundze policistiem pastāstīja, ka dodas uz mājām, taču nespēj atrast pazīstamas ielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi noskaidroja 77 gadus vecās sievietes dzīvesvietas adresi un viņu nogādāja Āgenskalnā, kur viņas mājokļa kāpņu telpā sastapta kaimiņiene, kura no prieka iespiedzās un apkampa kaimiņieni.

Savukārt dzīvokļa durvis atvēra sievietes 51 gadu vecais dēls, kurš pastāstīja, ka māte no mājām izgājusi iepriekšējā dienā ap pulksten 20.00, lai iznestu atkritumus, taču tā arī neesot atgriezusies. Vīrietis bija devies uz Valsts policiju, lai ziņotu par mātes pazušanu, kā arī pats apstaigājis apkaimi ar cerību māti atrast.

Sirmgalve sveika un vesela nodota dēlam.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl