Sirmgalve iziet no mājām iznest atkritumus un pazūd

Komentāri
Sirmgalve iziet no mājām iznest atkritumus un pazūd
Foto: Rīgas pašvaldības policija

3. augustā īsi pēc pulksten 16.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu sirmgalvi Ziepniekkalnā, kura, iespējams, ir apmaldījusies.

Apsekojot norādīto teritoriju, pamanīta aprakstam atbilstoša sieviete. Pensionārei ap galvu bija apsiets lakatiņš, savukārt rokās košs atkritumu spainis. Sirmā kundze policistiem pastāstīja, ka dodas uz mājām, taču nespēj atrast pazīstamas ielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi noskaidroja 77 gadus vecās sievietes dzīvesvietas adresi un viņu nogādāja Āgenskalnā, kur viņas mājokļa kāpņu telpā sastapta kaimiņiene, kura no prieka iespiedzās un apkampa kaimiņieni.

Savukārt dzīvokļa durvis atvēra sievietes 51 gadu vecais dēls, kurš pastāstīja, ka māte no mājām izgājusi iepriekšējā dienā ap pulksten 20.00, lai iznestu atkritumus, taču tā arī neesot atgriezusies. Vīrietis bija devies uz Valsts policiju, lai ziņotu par mātes pazušanu, kā arī pats apstaigājis apkaimi ar cerību māti atrast.

Sirmgalve sveika un vesela nodota dēlam.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl