Sieviete piedzīvo katra automašīnas īpašnieka ļaunāko murgu! Kāds nakts laikā centies nozagt viņas braucamrīku

0 Komentāru

Pavisam nesen kāda sieviete Imantā piedzīvojusi katra auto īpašnieka ļaunāko murgu – nakts vidū atklājies, ka viņas braucamrīks vairs neatrodas vietā, kur viņa to novietojusi iepriekšējā vakarā.

Naktī, klusajos Imantas iekšpagalmos policisti nejauši pamanījuši kādu “Hyundai”. Tas piesaistījis inspektoru skatus, jo šķitis, ka kāds to pametis steigā. Auto bija apturēts vietā, kur normāli neviens neparkotos, tam bija pusatvērtas durvis un vadītāja durvju logs. Lielāko izbrīnu raisījis paklājiņš, kas atradies nevis uz grīdas, bet uz auto priekšējā paneļa.

Policisti pieņēma varbūtību, ka transportlīdzeklis ir zagts. Pārbaudot informāciju datubāzē, šīs aizdomas gan uzreiz neapstiprinājās. Policistiem gan izdevās noskaidrot automašīnas īpašnieci un viņas dzīvesvietu.

Lai arī policisti nav spējuši iekļūt slēgtajā daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā, šoreiz paveicies, jo automobiļa īpašniece mitinājusies ēkas pirmajā stāvā. Pāris klauvējieni pie palodzes un miteklī jau parādījusies gaisma. Lieki piebilst, ka otrpus logam esošā sieviete bija manāmi pārsteigta par šādu negaidītu sastapšanos.

Automašīnas īpašniece, uzzinot, ka transportlīdzeklis vairs neatrodas vietā, kur viņa to iepriekš atstājusi, bijusi pārsteigta.

Kā raidījums “Degpunktā” noskaidroja Valsts policijā, kāds naktī tik tiešām centies nozagt pagājušā gada nogalē reģistrēto “Hyundai”. To pasargājušas papildus uzstādītās drošības sistēmas. Tās aptuveni kvartālu no zādzības vietas noslāpējušas auto dzinēju, un ļaundariem nekas cits nav atlicis, kā mesties bēgt.

0 Komentāru