Komentāri
Sieviete Centrālās stacijas tunelī ”aptīra” tūristu no Indijas
FOTO: VP

Sestdien, 11. februārī, ap pulksten četriem pievakarē jauns tūrists no Indijas gāja pa Rīgas Centrālās stacijas tuneli. Brīdī, kad viņš kāpa pa tuneļa kāpnēm, pie viņa pielavījās kāda sieviete un no bikšu aizmugurējās kabatas izvilka naudas maku, informē Valsts policija (VP).

Policija atklāj, ka cietušais notikušo nebija pamanījis, taču tobrīd tajā vietā preventīvos pasākumus veica policisti, kuri specializējas kabatzādzību apkarošanā. Likumsargi bija pamanījuši notiekošo, piesteidzās pie ļaundares un viņu turpat aizturēja. Pie sievietes tika atrasts tūristam nozagtais naudas maks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti sievieti nogādāja Rīgas Latgales iecirknī. Aizturētā dzimusi 1977. gadā un jau iepriekš vairākas reizes sodīta par identiskiem noziegumiem, kā arī par zādzībām grupā un laupīšanām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Lasi vēl