Sieviete savās mājās atrasta nosista; aizdomās turamais jau pavasarī bija sadauzījis viņas auto un logu

2 komentāri
Sieviete savās mājās atrasta nosista; aizdomās turamais jau pavasarī bija sadauzījis viņas auto un logu

Pagājušās nedēļas izskaņā kādā nomaļā lauku sētā netālu no Pienavas noticis nežēlīgs uzbrukums. Savā dzīvesvietā atrasta nogalināta 48 gadus veca sieviete.

Vienīgā kaimiņiene Elga, kura mitinās netālu no nozieguma vietas, raidījumam “Degpunktā” atklāj, ka viss sācies, kad brīvdienās pie viņas viesojies vecākais mazdēls no Rīgas. Tad dienas vidū sētā pēkšņi iesoļojis kaimiņienes dzīvesbiedrs. Negaidītā ciemiņa izturēšanās sievietei likusies ļoti aizdomīga.

Līdz ar to sievietes mazdēls, kurš bija atbraucis ciemos, nogaidījis mirkli un steigšus devies pie kaimiņienes, lai pārliecinātos, vai ar viņu viss ir kārtībā. Diemžēl, pārkāpjot mājas slieksni, puikam atklājusies pagalam nepatīkama aina. Sieviete esot gulējusi kaila un asiņaina. Mazdēls sapratis, ka sieviete ir mirusi.

Tikai pārdesmit minūtes vēlāk klusajā nostūrī sācies īsts jandāliņš. Atbraukusi “ātrā palīdzība” un vairākas policijas automašīnas.

Vīrietis, kurš aizdomās turēts par slepkavību. Viņš atzinis, ka aiz greizsirdības esot tā sitis sievieti, ka viņa no gūtajām traumām ir mirusi.

Lai arī Elgas kundze neslēpj savu nepatiku pret kaimiņienes dzīvesdraugu, pensionāre atzīst, ka pret apkārtējiem viņš izturējies ar cieņu, nekad nav tos aizskāris vai kā apdraudējis, un patiesībā – neviens no skata pat nevarētu pateikt, kas vīram patiesībā aiz ādas.

Tikmēr Tukuma iecirkņa priekšnieks atklāj, ka šā gada pavasarī pret vīrieti jau bija ierosināts kriminālprocess, jo viņš dusmu uzplūdā bija sadauzījis nu jau nogalinātās dzīvesbiedres automobili un izdauzījis viņai piederošās mājas logu stiklus.

Pēc notikušā viņam nozīmētas psihiatriskās ekspertīzes, taču aizdomās turētais vēl nebija paspējis apmeklēt dakterus. Nu gan viņam to nāksies darīt piespiedu kārtā, jo pirms pāris dienām kriminālprocesā aizdomās turētais apcietināts.

Ja likumsargi pierādīs aizdomās turētā 36 gadus vecā vīrieša vainu tīšā 48 gadus vecās dzīvesbiedres nonāvēšanā, vīra desmitā reize uz apsūdzēto sola var beigties pat ar mūža ieslodzījumu.

2 komentāri