Šodien 2014. gada decembrī Ķīpsalā nogalināto sieviešu tuvinieki varbūt beidzot ieguva nelielu sirdsmieru. Slepkava saņēma pelnītu sodu un cietumā sēdēs līdz mūža galam, ja vien nākamā tiesas instance nelems citādi.

Pirmdien, savā divdesmitajā jubilejā, divu sieviešu slepkavībā apsūdzētais Ņikita Konokotovs, saņēmis savdabīgu dāvanu. Tiesa Ņikitam piespriedusi mūža ieslodzījumu. Puisis pametot tiesas zāli asarās gan neizplūda, drīzāk viņa sejā bija manām savdabīgs smīns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekšējā tiesa sēdē Ņikita Konokotovs kategoriski noliedza savu vainu, kad tiesa viņam deva pēdējo vārdu. Puisis uzsvēra, ka viņam fiziski nebūtu tik daudz spēka nogalināt par viņu augumā raženākās sievietes. Turklāt puiša māte piebilda, ka dēlam ir bail no asinīm.

Iepazinušies ar pierādījumiem upuru tuvinieki gan bija pretējās domās – Ņikita Konokotovs ir spējīgs uz visu, kas viņa inkriminēts un asinis viņu jau sen vairs nebiedē.

Obligāti mūža ieslodzījums. Viņš tik nežēlīgu nāvi sarīkoja māšelei. Viņš viņu sita ar koku, bet viņa lūdza, puisēn, tu taču esi krievs, tu esi labs, nenogalini mani, nenogalini! Bet viņš sita, sita, sita. Tik cietsirdīga slepkavība un tik mokoša nāve. Tāpēc tikai mūža ieslodzījums – mazāk nevar būt!

Foto

Ļoļiņa – Tā Leonīdu Tatarčuku mīļvārdiņā bija iesaukušas klostera māsas. 6. decembrī būs pagājuši tieši divi gadi, kopš sieviete krita par varmākas upuri.

Jau teju pie klostera vārtiem nomaļā vietā dievbijīgo jundzi panāca torīt spēļu zāli un kādu diennakts veikalu apmeklējušais Ņikita Konokotovs. Puisis, neko neprasot, nežēlīgi sācis sist savu upuri ar koku. Vairāki mērķtiecīgi belzieni un klostera māsa jau gulēja bez dzīvības pazīmēm. To pašu koku puisi iebāzis arī mūķenes dzimumorgānos, bet līķis apsegts ar zariem, lai to atrastu pēc iespējas vēlāk. Mūķenes līķis tiešām tika atrasts tikai pēc 11 dienām – 17. novembrī. Bet dienu vēlāk policistu šokēja fakts, ka notikusi vēl viena tik pat nežēlīga slepkavība ar tādu pašu rokrakstu.

Ja izmeklējot klostera māsas slepkavību, policijai pavedienu tik pat kā nebija, tad otra uzbrukuma laikā noziedznieks izdarīja visu, lai policisti ātri viņu atrastu. Proti no nogalinātās Ludmilas somiņas slepkava nolaupījis mobilo telefonu Samsung S4 mini. Ielicis tajā savu SIM karti, zvanījis draugiem un rakstījis īsziņas. Policija pārbaudot, vai vai bojāgājušās telefons vēl strādā, konstatēja, ka tā tas patiešām ir, taču tajā ievietota sveša SIM karte, kas pieder Ņikitam Konokotovam. Puisi, ģērbtu vienās apakšbiksēs, specvienība izcēla no gultas.

Tagad 19. decembrī tiesa sola sagatavot pilnu spriedumu un izsniegt to gan prokuratūrai, gan Konokotovam un viņa aizstāvei. Domājams, ka Konokotovs spriedumu pārsūdzēs, – zaudēt viņam gluži vienkārši nav ko, jo nāves sods pie mums jau sen netiek praktizēts.

Video

Lasi vēl