Šaušalīga slepkavība Olainē; atrasta līdz nepazīšanai piekauta sieviete

4 komentāri
Šaušalīga slepkavība Olainē; atrasta līdz nepazīšanai piekauta sieviete
EKRĀNUZŅĒMUMS

Pārolainē pastrādāts nežēlīgs uzbrukums pensionārei. Netālu no Olaines dzelzceļa stacijas kāds vēl nenoskaidrots vīrietis līdz nāvei piekāvis sirmo kundzi un aizbēdzis nezināmā virzienā.

Baisu atradumu rīta agrumā, veicot sliežu pārbaudi, uzgājis kāds uzņēmuma ”Latvijas dzelzceļš” darbinieks. Netālu no dzelzceļa vīrietis atradis pensionāres līķi. Sākotnēji darbinieks vēl cerējis, ka kundze ir dzīva un viņai vienkārši kļuvis slikti, taču, ieskatoties vērīgāk, atklājusies nepatīkama aina. Sievietes seja bijusi sakropļota. Jau brīdī vēlāk, pēc zvana atbildīgajiem dienestiem, notikuma vietā sākuši rosīties policisti un kriminālistikas eksperti. Dažu stundu laikā par skarbo incidentu uzzinājuši visi tuvākajā apkaimē mītošie.

“Šausmas, ārprāts, kas te Olainē notiek? Parasti neviens tā nesit. Iedod tev pa galvu un paņem maku. Būsim reālistiski. Tur asins peļķe te bija,” norāda vietējais iedzīvotājs Normunds.

Likumsargi pēc notikušā vēl ilgi pētījuši nozieguma vietu, meklējuši pēdas un iztaujājuši apkārtējos. Pēc visa spriežot, uzbrucējs negribējis vienīgo liecinieci atstāt dzīvu. Sitis bez žēlastības, neatstājot nekādu cerību uz izdzīvošanu. Pat Normundam, kurš ne vienu reizi vien kāvies ar vietējiem huligāniem, trūkst vārdu.

“Olainē tev var iedot pa galvu vienkārši. Bet ne jau tā, ka tev izkropļo galvu, sašķaida visas smadzenes, pilnīgi viss galvaskauss izšķaidīts,” saka Normunds.

Šobrīd netiek izslēgta versija, ka noslepkavotā kundze bijusi pazīstama ar uzbrucēju un viss sācies ar parastu strīdu. Protams, smagie miesas bojājumi likuši uzvirmot runām par maniaka uzbrukumu. Šāda informācija strauji izplatījusies internetā. Valsts policija vietējo spekulācijas dēvē tikai un vienīgi par baumām.

“Šobrīd policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka, iespējams, ir noticis savstarpējs konflikts. Taču izmeklēšanā apstākļi precīzāk tiks skaidroti. Un noteikti jāsaka, ka nav pamats uzskatīt, ka tas būtu kāds sērijveida noziegums. Līdz ar to Olaines iedzīvotājiem šobrīd nav pamata justies apdraudētiem.  Un tāpat gribētu iedzīvotājiem atgādināt, lai viņi akli netic dažādās sociālo tīklu lapās publicētajai informācija, nepārbaudītai, Valsts policijas oficiālajai informācijai iespējams sekot mājaslapā vai  oficiālajos sociālo tīklu kontos,” norāda Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Tomēr, tā kā slepkava vēl nav notverts, iedzīvotāju pārdzīvojumus nevar saukt par liekiem.