2 komentāri

Divas trauslas un smalkas policistes sastop rūdītu recidīvistu, kurš izliekas, ka neatceras, kas viņš ir. Atmiņas zudumu daba, acīmredzot, kompensējusi ar ātrām kājām un noziedznieks metas bēgt. Sprintā viņš izrādās par sievietēm veiklāks, bet policijas busiņu noskriet nav iespējams.

Ceturtdienas vakarā divas gados jaunas un augumā smalkas policistes, vienā no Maskavas forštates parkiem sastapušās ar diviem aizdomīgiem tipiņiem. Par spīti nepārprotamajam fiziskajam pārspēkam, jaunkundzes nav nobijušās no pretimnācējiem, bet gan lūgušas abus apstāties un aicinājušas nosaukt personas datus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no vīriešiem uzreiz uzrādīja dokumentus, bet otrs sarunas laikā vairākkārt mēģināja apvārdot policisti, no sākuma apgalvojot, ka viņš ir lietuvietis, bet pēc tam aizbildinoties ar to, ka nezinot savu personas kodu un zina tikai dzīvesvietas adresi un brīdī, kad viņam izdevās pāris soļus atkāpties no policijas darbinieces, vīrietis metās bēgt.

Policistēm vairākas minūtes izdodas noturēties līdzi bēgošajam tipiņam, taču tad, viņš nozūd kur tumšajos iekšpagalmos. Šoreiz bēglim tik tiešām nepaveicas jo palīgā daiļā dzimuma kolēģēm vienlaikus ierodas trīs policijas ekipāžas, kas ātri dažu minūšu laikā burtiski izķemmē rajonu un sameklē aizbēgušo ļaundari.

Policistu ielenktais ļaundaris saslēgts roku dzelžos un viņam nav atlicis nekas cits, kā atcerēties savu personas kodu. Savukārt, pārbaudot to, atklājies, kāpēc tad jaunais vīrietis iepriekš nevēlējās uzkavēties jauno sieviešu kompānijā. Viņu, par kādiem pagātnes grēkiem, meklēšanā bija izsludinājusi Valsts policija un viņam, jau labu brīdi bija izdevies veiksmīgi slapstīties. Pēc šī notikuma gan, dzīve uz brīvām kājām beigusies. Ļaundaris saslēgts roku dzelžos un nogādāts tuvējā policijas iecirknī.

TOP komentāri

  • ķeburs
    +4 +4 0

    ķeburs

    Kur vispār prāts salikt pārī divas meitenes un palaist viņas dežūrēt pa Maskačku....
  • s

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl