Sarkandaugavā uzdarbojies uzcītīgs autozaglis, kurš apzadzis 40 automašīnas

Pievienot komentāru
Sarkandaugavā uzdarbojies uzcītīgs autozaglis, kurš apzadzis 40 automašīnas
Foto: LETA

Aizvadītajā nedēļā Valsts policija aizturēja vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par 40 automašīnu apzagšanas epizodēm Sarkandaugavā un tās apkārtnē, informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.

Valsts policija bija saņēmusi informāciju par virkni pēdējo mēnešu laikā izdarītām zādzībām Sarkandaugavā un tās apkārtnē. Šīs zādzības vienoja kopīgas nianses – ļaundaris bija iekļuvis svešajos spēkratos, izsitot logu, un paņēmis no tiem visu kas vērtīgs, tostarp mūzikas atskaņotājus, somas, instrumentus, velosipēdus un citas mantas.

Valsts policija noskaidrojusi, ka ar 40 šādām noziegumu epizodēm, iespējams, saistīts 1979. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš vairākas reizes sodīts par zādzībām.

Veicot virkni operatīvo pasākumu, otrdien, 16. maijā vīrietis tika aizturēts. Trīs dienas vēlāk tiesa viņam piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Saistībā ar notikušo uzsākti vairāki kriminālprocesi par zādzībām no automašīnām ar iekļūšanu.

Valsts policijai ir aizdomas, ka izdarīto zādzību skaits, iespējams, ir vēl lielāks. Tāpēc tiek aicinātas atsaukties personas, kuru automašīnas ir apzagtas un, kuri vēl par to nav ziņojuši policijai. Informēt policiju iespējams pa tālruni 67086000 vai 110.