Sarkandaugavā divi tipiņi iztukšojuši grādīgos dzērienus lietojuša, bezpalīdzīga sirmgalvja kabatas

0 Komentāru
Sarkandaugavā divi tipiņi iztukšojuši grādīgos dzērienus lietojuša, bezpalīdzīga sirmgalvja kabatas
DEGPUNKTĀ

Sarkandaugavā divi tipiņi iztukšojuši kāda sirmgalvja kabatas, kurš bija lietojis grādīgos dzērienus un atradās bezpalīdzīgā stāvoklī, vēsta raidījums “Degpuktā”.

Lai arī klusajām Sarkandaugavas šķērsieliņām ir savs šarms un tās, nenoliedzami, ir ekskursijas vērtas, šis nostūris noteikti nav vieta, kur drošu sirdi varat baudīt grādīgos. Ja nu gadīsies pāršaut pār strīpu – visticamāk, atradīsies arī kāds, kurš centīsies šos vājuma mirkļus kā izmantot.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Ziemeļu pārvaldes inspektors Deniss Tomkovičs “Degpunktā” pastāstīja, ka  Pēcpusdienā no videonovērošanas centra darbiniekiem tika saņemta informācija, ka Sarkandaugavā, Patversmes ielā atrodas guloša persona, kurai, iespējams, nepieciešama palīdzība.

Policijas darbinieki ieradās notikuma vietā, personu pamodināja un izsauca  Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu cilvēka veselības stāvokļa novērtēšanai. Sarunu gaitā, pienāca garāmgājēji, kuri ziņoja par to, ka pie sirmgalvja bija pienākuši kādi cilvēki un “apskatījuši” viņa kabatas un, iespējams, kaut ko nozaguši.

Uzzinot to, inspektori lūguši video centra darbiniekus pārskatīt kameru uzņemtos materiālos un atklājies, ka līdzcilvēki nav pārskatījušies – divi tipiņi, tik tiešām, iztukšojuši sirmā vīra kabatas.

Kamēr kārtības sargu ekipāža darbojusies notikuma vietā, ziņa par notikušo un abu garnadžu attēli sasniegusi arī citus apkaimē patrulējošos policistus un drīz vien, viens no iepriekš piefiksētajiem tipiņiem sastapts pavisam netālu no notikuma vietas, jau pavisam citā kompānijā. Vīrietis nenoliedza, ka palīdzējis gulošajam, bet kategoriski noliedza, ka kaut ko būtu ņēmis. Taču pēc saņemtās informācijas no videonovērošanas centra darbiniekiem un garāmgājiem policisti tomēr bija spiesti pārmeklēt sastapto personu, atrodot telefonu.

Sastaptais vīrietis pēc policistu pieprasījuma nevarēja atbloķēt telefonu, aizbildinoties, ka nezina PIN kodu un telefonu nelieto. Lai arī uzrunātā skaidrojums, maigi sakot, nav bijis pārāk ticams, policisti drošības labad nofotografējuši telefonu un nosūtījuši attēlu otrai policijas ekipāžai, kura tobrīd nogādājusi mājās apzagto kungu. Noskaidrojies, ka tas ir Patversmes ielā sastaptā kunga tālrunis, jo video varēja redzēt, kā viņam to izvelk no kabatas, kamēr viņš guļ.

Tādējādi likumsargiem veiksmīgi izdevās atgūt nolaupīto tālrunu, taču no kabatām izvilktie 400 eiro cietušajam par nožēlu, izkūpējuši gaisā. Likumsakarīgi, ka pēc šāda pavērsiena, pašvaldības policistu aizturētais ļaundaris nonācis tuvējā Valsts policijas iecirknī, kur kā izrādās, viesojas, ne pirmo reizi.

Garnadzis, kurš dzimis 1970.gadā, agrāk vairākkārt ir sodīts par sīkām zādzībām un narkotisko vielu lietošanu. Viņa biogrāfija liecina, ka viņš ir invalīds uz kājām, bet ar noslieci uz nozieguma izdarīšanu. Tā kā garnadzis bija gatavs sadarboties ar izmeklēsanu un palīdzēt noskaidrot otro zādzību izdarījušo personu, apcietinājumu viņam nolemts nepiemērot, bet tiek lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.
0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Strīdīga situācija Juglā: Rīgas dome ļauj būvēt problēmātisku žogu