“Sapratu, ka vajag palīdzēt!” Garāmgājēji palīdz notvert velosipēda zagli

2 komentāri
“Sapratu, ka vajag palīdzēt!” Garāmgājēji palīdz notvert velosipēda zagli
DEGPUNKTĀ

Diviem lielveikala apmeklētājiem Maskavas forštatē kādu pēcpusdienu nācās iejusties likumsargu lomā. Ieraugot velosipēda zagli, kas bēg no apsarga, vīrieši izlēma palīdzēt ielenkt un sagūstīt garnadzi.

Kaspars pirms pāris dienām bija iegriezies tirdzniecības centrā ”Mols”. Ejot ārā no veikala, viņa uzmanību piesaistīja rosība un manāmi sasprindzis vīrietis apsarga uniformā. Kasparam radās interese noskaidrot, kas viņu satraucis.

“Apsardzes darbinieks sāka paātrināt gaitu, redzēju, ka viņš tūlīt sāks skriet. Es jutu, ka kaut kas notiks. Vēroju apsargu, redzēju, ka viņš sāka skriet uz “Mola” galvenajām durvīm. Tad es pamanīju, ka tur ir vīrietis ar velosipēdu rokās… Uz zemes mētājās knaibles un velosipēda atslēga. Varēja noprast, ka viņš ir stiprā narkotiku reibumā,” stāsta Kaspars.

Ieraugot apsardzes darbinieku, aizdomīgais vīrietis treniņtērpā kļuva nervozs, bet turpināja iesākto, par spīti tam, ka tika pamanīts.

“Viņš mēģināja kāpt ritenim virsū, bet tajā pašā laikā saprata, ka tas neizdosies, jo apsardzes darbinieks sāka traucēt. Es sapratu, ka vajag kaut kā rīkoties, vajag palīdzēt,” stāsta Kaspars.

Gan Kaspars, gan apsardzes darbinieks sāka velosipēda zagli ķerstīt. Viņiem pievienojās arī kāds vecāks kungs, kas notiekošo bija vērojis no malas.

Bēgošais cilvēks tika sagūstīts, lietojot fizisku spēku. Visi ķērāji kopīgi sagaidīja policiju. Kaspars uzskata, ka aizturēšanā viņam bija jāiesaistās, citādi garnadzis būtu aizbēdzis.

Tagad aizturētajam būs jāstājas likuma priekšā un jāizcieš piemērotais sods.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!