Sāpju nomocīts seniors Jelgavā cenšas nozagt retro velosipēdu

Vēloties savā īpašumā iegūt divriteni, lai turpmāk varētu vieglāk un ērtāk pārvietoties pa Jelgavas ielām, kāds 62 gadus vecs vīrietis agrā rīta stundā, īsi pirms pulksten pieciem, ieradās pie tirdzniecības centra “Pilsētas pasāža” durvīm, bet ne jau, lai gaidītu veikala atvēršanu.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Marss

  Marss

  Viņš meklēja priekš sevis nevis kādam citam, diemžēl Latvijā cilvēks visu dzīvi strādājot nostrādājis veselību, beigās vēl valsts smieklīgu pensiju iedod.
  Varbūt kāds kas var izlīdzēties ar velosipēdu vai kopistiski saņemtās un tajā pašā 1a labus velo var iegādāties.
  • Anny Fisher

   Anny Fisher

   Nevajag te tagad čīkstēt un vainot valsti pie visām savām problēmām. Ja cilvēks nav mācējis uzlabot savu finanšu situāciju līdz tādam vecumam, tad vainīgs viņš vien pats būs pie šādas dzīves.
  • Guntars, Dzenìtis

   Guntars, Dzenìtis

   Es negribu neko meklēt, ja kāds vēlas lai atrod šo kungu es viņam tādu riteņi uzdāvināt varu,,tik man nav laika ar viņu sazināties, dodiet koordinātes, kur viņš dzīvo es to riteņi piegādāšu vai kā tur pareizi saka nogādāšu
 • Guntars

  Guntars

  Kas viņš par senjoru,mērkaķis tāds. Mērkaķim varētu piedot!
 • Lilita Skarbniece

  Lilita Skarbniece

  Nabadziņš,tiešām žèl viņa...Vai tad nevarēja ielikt sludinàjumu www.ss.com un nopirkt pa lēto to mantu?Tagad tikai nepatikšanas.Man viens retro ir.Vai uzdàvināt?Tikai ne dzērājam,kuru tagad papilnam Latvijà.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!