Sāpju nomocīts seniors Jelgavā cenšas nozagt retro velosipēdu

5 komentāri

Vēloties savā īpašumā iegūt divriteni, lai turpmāk varētu vieglāk un ērtāk pārvietoties pa Jelgavas ielām, kāds 62 gadus vecs vīrietis agrā rīta stundā, īsi pirms pulksten pieciem, ieradās pie tirdzniecības centra “Pilsētas pasāža” durvīm, bet ne jau, lai gaidītu veikala atvēršanu.

Neuzkrītoši ģērbtais sirmais vīrs no azotes izvilka knaibles un nevilcinoties sāka darboties, cenšoties pārkniebt kāda velosipēda drošības trosi. Vīrietis nemaz nenojauta, ka pārkāpumu fiksē pilsētas video novērošanas kamera.

Vīrietis aizturēšanas brīdī nepretojās un vēlāk arī pāradīja velosipēdu, kuru grasījās nozagt. Tas bija sieviešu retro stila divritenis. Skaidrojot īpatnējo izvēli, viņš likumsargiem pastāstīja, ka ilgus gadus viņu moka sāpes kājās, tāpēc speciāli meklēts braucamrīku ar pazeminātu rāmja konstrukciju, lai uz tā būtu vieglāk uzkāpt.

Rezultātā par bojāto drošības trosi paziņots velosipēda īpašniekam, bet saullēktu aizturētais sagaidīja policijas izolatorā, un šobrīd pret viņu ir uzsākta lietvedība par zādzības mēģinājumu.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!