“Samaksāja, lai mani nosit!” Pensionāru piekauj strīda par remontdarbiem dēļ

0 Komentāru

Desmit gadus ieildzis strīds Sabiles ielā jau izvērsies par fizisku izrēķināšanos starp sadusmotiem kaimiņiem.

Pensionārs Kārlis vērsies tiesā par savai mājai nodarītajiem zaudējumiem, un tāpēc vaininieks, nevēlēdamies maksāt pieprasīto summu, sarunāja, lai kāds vīrietis vārdā Jānis piekauj 79 gadus veco pensionāru.

Pensionārs jau desmit gadus cīnās par netaisnību un postu, kas piemeklējusi viņa mājvietu Sabiles ielā 1B. Vīrietis kopā ar vēl pāris ģimenēm īpašumu privatizēja, un “Rīgas namu pārvaldnieks” nolīgts kā mājas apsaimniekotājs. Problēmas aizsākās brīdī, kad kāds no blakus mājas īpašniekiem esot nelegāli veicis būvdarbus, kuru rezultātā Kārļa mājas sienas sākušas pūt.

Kārlis centies vaininiekus saukt pie atbildības, vēršoties tiesā un pieprasot kompensēt mājai nepieciešamos remontdarbus. Šo to pensionārs salaboja pats par saviem līdzekļiem, taču renovēt ēkas sienas nevienam no mājas iedzīvotājiem nav “pa kabatai”.

Sākotnēji nesaņēmis nekādu atbalstu no varas iestādēm, Kārlis tomēr turpināja meklēt kādu, kas viņa sūdzību uzklausīs. Tiesa lietu pieņēma un piekrita skaidrot notikušā apstākļus. Tas nelegālās būves īpašnieku pamatīgi sadusmojis, jo kopējie kompensējamie zaudējumi lēšami 20 000 eiro apmērā, tāpēc vīrietis esot organizējis fizisku uzbrukumu pensionāram.

Kārlis šobrīd ir atveseļojies un turpina cīnīties par savu un savu kaimiņu labklājību, jo uzskata, ka taisnībai tomēr jāuzvar. Piektdien, 18. janvārī, pensionārs liecināja tiesas sēdē par nodarīto kaitējumu un cer, ka lieta uz priekšu virzīsies, pat ja tas aizņems vēl vairākus gadus.

0 Komentāru