Salaspilī šīs nedēļas laikā likvidēts jau otrais pagrīdes benzīntanks

3 komentāri

Ja šķiet, ka pirkt degvielu, tā teikt, no rokas ir daudz lētāk, tad, padomājot ilgtermiņā, tie, pirmkārt, ir zaudējumi valstij neiekasētos nodokļos, turklāt jūs nekad nezināt, ko pagrīdes “andelmaņi” jums piedāvā liet automašīnu bākās. Nedēļas laikā Salaspilī likvidēta jau otrā nelegālā uzpildes stacija, pateicoties tieši iedzīvotāju spējai uzdrīkstēties runāt par nelikumībām.

Nedēļas sākumā stāstījām par Salaspils policijas veiksmīgo ķērienu, likvidējot pagrīdes degvielas uzpildes staciju. Pēc šā gadījuma iedzīvotāji sākuši uzticēties vietējai policijai un jau paši ziņojuši par vēl kādu vietu, kur notiek dīzeļa tirdzniecība pagrīdē.

To, vai vīrietis saka taisnību, vēl jāpārbauda. Noticēt šādām pasakām ir grūti, ņemot vērā, ka angārā bijis viss nepieciešamais, lai ātri un bez degvielas zudumiem “uzpildītos”. Aizdomās turamais nav agrāk nonācis policijas redzeslokā. Uzsākta administratīvā lietvedība, degviela konfiscēta, un pārkāpējam draud sods līdz pat 700 eiro.

TOP komentāri

 • Janis Ungurs
  0 0 0

  Janis Ungurs

  maksā visi ,bet jaupurē tomer kads ir, vai arī kads nezinītis pārāk augstu pacēlis šos jautājumus. bet rīgā ka vienreiz reidu uztaisa tā pec nedēļas atkal vaļā bodīte.
 • Ugis Hartmanis
 • Janis Ungurs
  0 0 0

  Janis Ungurs

  Visi izliekas ka tas ir baigais brīnums. To benzīntanku tāpat ka točku ir pilns. Un liela daļa pašvaldības policijas ideāli zin kur tie atrodas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl