“Sāka bļaut, ka ir sagriezti cilvēki…” Jauniešu kautiņš Rīgā pārvēršas asiņainā uzbrukumā

18 komentāri

Maskavas forštatē, dažu simtu metru attālumā no vietējā Valsts policijas iecirkņa, nakts vidū sastapušās divas jauniešu kompānijas, kas savā starpā sākušas kautiņu, un lietā likts arī nazis, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Ap plkst. 2.30 saņemts izsaukums uz Turgeņeva ielu, kur ielā izcēlies kautiņš. Ierodoties notikuma vietā, policisti pamanījuši vairākus jauniešus. Konfliktā bija sadurtas vairākas personas.

Dažu minūšu laikā notikuma vietā ieradušās trīs Latgales pārvaldes policijas ekipāžas. Turpat izsaukuma vietā darbinieki noskaidrojuši arī, kurš vainojams notikušajā. Tas izrādījies kāds jauneklis, kurš pēc ķīviņa kopā ar savu draugu atsēdies turpat uz kāpnēm un mierīgi noskatījies notiekošajā.

Policisti noskaidroja, ka persona dienas laikā lietojusi marihuānu. Sarunas laikā ar policistiem apreibušo stāsti bijuši nesaprotami, un jaunekļi tik ļoti pinušies notikumu atstāstā, ka uz vietas tā arī nav kļuvis skaidrs, – kurš, ko, kuram un par ko. Vien satikušies, sakāvušies un kādā brīdī pazibējis arī nazis.

Šobrīd Valsts policijas Latgales iecirknī ierosināta krimināllieta par tīšu miesas bojājumu nodarīšanu. Visticamāk, policija lūgs tiesu aizturēto dūrēju apcietināt. Tāpat izmeklētāji gaida mediķu atzinumu par uzbrukumā nodarīto miesas bojājumu smaguma pakāpi. Izmeklēšana turpinās.