Sadzīves konfliktu Avotu ielā, Rīgā risina ar nazi

0 Komentāru
Sadzīves konfliktu Avotu ielā, Rīgā risina ar nazi

Avotu ielas 65. nama, kur mīt uzdzīvojoši narkomāni, iedzīvotāji piedzīvojuši nepatīkamu situāciju, kad nevēlamo īrnieku starpā notika kārtējais kautiņš un tajā tika pielietos aukstais ierocis, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Divstāvu mājā, Avotu ielā 65, ir kāds dzīvoklis, ko vietējie sauc par narkomānu perēkli, jo tajā bez pārtraukumiem tiek lietots alkohols un dažādas aizliegtas vielas. Nereti apreibušos ”tēlus” mājinieki pamana nama vārtrūmē, tur atrod arī atkarīgo piederumus, proti, asiņainas lupatas un šļirces. Problemātiskā dzīvokļa saimnieki nekārtības sarīkoja arī vakar rīta agrumā sākot savā starpā konfliktēt. Kādas sievietes un vīrieša dūru vicināšana ātri vien pārauga kautiņā. Lietā likts arī nazis.

“Tur dzīvo narkomāni un viņi mūžīgi savā starpā konfliktē. Parasti pašvaldības policija uz šejieni brauc, bet šoreiz it kā kriminālpolicijas pārstāvji atbrauca. (..) It kā viens otru ar nazi sagriezuši. Es precīzi nezinu, bet tā runā. Atbrauca dienesti, izsauca “ātros”. Ko viņi tur darīja, nezinu, katrā ziņā, vēlāk ”ātrie” aizbrauca un policisti arī,” stāsta kaimiņš.

Pēc kaimiņu teiktā, ievainotais vīrietis, kuram ķīviņa rezultātā bija sagriezta roka, mediķu apskatīts, atteicies braukt uz slimnīcu. Policisti savukārt ziņo, ka minētajā adresē aptaujājuši iesaistītos, bet, no konfliktētājiem saņemot atteikumus par lietvedības uzsākšanu, no notikuma vietas aizbraukuši.

Tas esot vienīgais problemātiskais un visskaļākais dzīvoklis šajā mājā, atzīst kaimiņi.

Lielāka daļa mājas dzīvokļu pieder privātīpašniekiem, kas ir kārtīgi ļaudis, bet daži, tajā skaitā arī minētie skandalētāji, mājokli īrē no pašvaldības – Rīgas domei likums liek ierādīt dzīvojamās platības dzīves grūtībās nonākušajiem. Tomēr, ja nekārtības traucē apkārtējiem, iedzīvotājiem nav ar to jāsamierinās. Ir jāraksta iesniegumi un nemiera cēlājus tiesas ceļā no ēkas izlikt ir iespējams.

Šoreiz, tā kā kaimiņu liecības Rīgas domei nodeva “Degpunktā”, informāciju pašvaldības pārstāvji apsolīja pārbaudīt, apsekojot minēto dzīvokli. Tāpat tiks pieprasīta informācija no policijas. “Degpunktā” rīcībā esošās ziņas liecina, ka pašvaldības policisti uz konkrēto dzīvokli Avotu ielā šogad braukuši vismaz divas reizes, abos izsaukuma motīvs bija saistīts ar ģimenes konfliktiem.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Aizmiglots prāts un izārdīta pietura: Kuldīgas pusē šādi "izpildījies" kāds dzērājšoferis

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Traģēdija Inčukalnā: smagā divu auto un velosipēda avārijā bojā gājis riteņbraucējs

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība

"Jūs nofilmēja ar slēpto kameru." Policija pieķer divus spogulīšu zagļus, taču viņi izsprūk no soda

Glābšanas operācija Biķernieku ielā: vadot auto reibumā, "BMW" šoferis piedzīvo smagu avāriju

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"