Rūdīts zaglis Juglā vairākiem “Volvo” spēkratiem izsitis stiklus un nozadzis lukturus

3 komentāri
Rūdīts zaglis Juglā vairākiem “Volvo” spēkratiem izsitis stiklus un nozadzis lukturus

Juglā, Kvēles ielā, aizvadītajā naktī kārtīgi “pastrādāja” kāds rūdīts zaglis, kurš vairākiem “Volvo” markas spēkratiem izsitis stiklus un nozadzis priekšējos lukturus, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Zagļu viesošanās laikā naktī kāda Kvēles ielas nama pagalmā Juglā cietušas vismaz trīs automašīnas. Turklāt visi trīs ir “Volvo” markas spēkrati. Tie garnadžu rindās pat kļuvuši populārāki par “BMW”, kas bieži mēdz palikt bez sānu spoguļiem.

“No rīta sētniece pateica, ka ir noticis tas fakts [mašīnai izsists stikls], policija atbrauca, aptaujāja, neviens neko nav redzējis, bet ir vairāk cietuši,” stāsta viena no apskādēto spēkratiem īpašniece Laila. Visi spēkrati ir “Volvo”, līdzīgs gadījums rajonā novērts arī pirms gada.

Raidījumā “Degpunktā” apskatītajam “Volvo XC60” modelim nodarīti vairāk nekā tūkstots eiro lieli zaudējumi, un tā īpašniece Laila par notikušo uzzināja no notikuma vietā atbraukušajiem policistiem. Protams, lielāko daļu no summas veido priekšējo lukturu komplekta maiņa, bet arī izdevumi par izsisto stiklu ir tuvi apaļam trīsciparu skaitlim.

Visskumjākais Lailas gadījumā ir tas, ka apstākļu sakritības dēļ sieviete diemžēl nevar cerēt uz kādu finansiālu atlīdzību no savas apdrošināšanas kompānijas. Bija atlikusi viena diena līdz KASKO noslēgšanai. Likumsargi piefiksējuši faktu. Laila stāsta, ka rajonā dzīvo nesen un sākumā rajons šķitis mierīgs, lai gan sētnieki informēja jau iepriekš, ka esot grūtības šajā apvidū atstāt auto. Īsti drošu vietu šim nolūkam neesot.

Policisti informē, ka šobrīd saņēmuši tikai divus iesniegumus no cietušajiem, proti, no pelēka “Volvo” īpašnieka un no Lailas. Likumsargi skaidro notikušā apstākļus, bet, ņemot vērā, ka tuvumā nebija video novērošanas kameras, varbūtība dabūt rokās ļaundari ir niecīga.

Vislabākais nodrošinājums pret šāda tipa zādzībām paliek nemainīgs, proti, spēkratu apdrošināt.