Komentāri

Pavisam nesen Salaspils iecirkņa kriminālpolicisti uzzinājuši par kādu nomaļu lauku sētu Ropažu pusē, kuru regulāri apmeklējot tuvējās apkārtnes iedzīvotāji. Operatīvā informācija liecinājusi, ka tur iespējams iegādāties ne tikai kontrabandas alkoholu, bet arī dažādus citus vietējo iecienītus labumus.

Saistībā ar policistu “atradumu” minētajā lauku mājā policijas iecirknī nācies paviesoties kādam cienījama vecuma vīram. Likumsargi norāda, ka neparastākais šajā gadījumā ir tas, ka sirmgalvis visas dzīves laikā nav nonācis konfliktā ar likumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd lauku sētā uzietās preces nosūtītas ekspertiem, pēc kuru atzinuma arī būs skaidrs, vai vīrs tiks cauri vien ar preču konfiskāciju un naudas sodu, vai tomēr neatkarīgi no cienījamā vecuma viņam būs jāstājas tiesas priekšā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl