Komentāri

Pavisam nesen Salaspils iecirkņa kriminālpolicisti uzzinājuši par kādu nomaļu lauku sētu Ropažu pusē, kuru regulāri apmeklējot tuvējās apkārtnes iedzīvotāji. Operatīvā informācija liecinājusi, ka tur iespējams iegādāties ne tikai kontrabandas alkoholu, bet arī dažādus citus vietējo iecienītus labumus.

Saistībā ar policistu “atradumu” minētajā lauku mājā policijas iecirknī nācies paviesoties kādam cienījama vecuma vīram. Likumsargi norāda, ka neparastākais šajā gadījumā ir tas, ka sirmgalvis visas dzīves laikā nav nonācis konfliktā ar likumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd lauku sētā uzietās preces nosūtītas ekspertiem, pēc kuru atzinuma arī būs skaidrs, vai vīrs tiks cauri vien ar preču konfiskāciju un naudas sodu, vai tomēr neatkarīgi no cienījamā vecuma viņam būs jāstājas tiesas priekšā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl