Rīgas zagļi “aptīra” automašīnu “BMW”, kas atvesta no Ņujorkas

4 komentāri

Lai arī Brīvības iela Teikā nebūt nav tā kriminālākā apkārtne Rīgā, arī tur tādas automašīnas kā “BMW” nepaliek zagļiem un narkomāniem nepamanītas.

Naktī uz pirmdienu, 6. novembri, tur pamatīgi apskādēta kāda Ņujorkas viesa automašīna, kas uz Rīgu atceļojusi pāri okeānam. Diemžēl ņujorkietis Latvijas Valsts policijai neuzticas un necer, ka vainīgos izdosies atrast.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunais vīrietis nesen atgriezies mājās no Ņujorkas un uz Latviju paņēmis arī savu automašīnu “BMW”, kuru uzkrītoši vēl rotā ASV numurs.

Vīrietis saka, ka zādzība notikusi pagājušajā naktī. Darbinieki no blakus esošās teritorijas par notikušo gan neko nezina. Bet tieši viņu teritorijā glaunais “BMW” novietots, jo acīmredzot auto saimniekam šī vieta zem kamerām likusies simpātiskāka.

Lai arī teritorijas īpašnieks piedāvāja “BMW” šoferim apskatīt videonovērošanas kameras ierakstus, vīrietis no palīdzības atteicās, sakot, – jau gaida autoevakuatoru, lai vestu automašīnu uz servisu.

Ņemot vērā, ka policijā vīrietis tā arī nevērsās, nekāda krimināllieta nav uzsākta.

TOP komentāri

 • Janis Rieksting
  +4 +4 0

  Janis Rieksting

  Nu kaut kas jau tur nav tīrs, ne jau aiz gara laika nevēršas policijā un atsakās no video ierakstiem! Citā grupā te tika rakstīts ka brīvdienās šis auto redzēts ielās plosoties!
 • Edijs Marcinkevics
  0 0 0

  Edijs Marcinkevics

  Rakstu uzrakstījis kāds, kurš savu domu maina divās rindkopās - vienā rakstīts, ka apzagts viesis no Ņujorkas, blakus rindkopā, ka cilvēks atgriezies mājās no Ņujorkas.. Ja es atnāku mājās no viesībām pie draugiem, tad sanāk, ka arī savās mājās esmu viesis? 😂
 • Aigars Bērziņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl