Rīgas zagļi “aptīra” automašīnu “BMW”, kas atvesta no Ņujorkas

4 komentāri

Lai arī Brīvības iela Teikā nebūt nav tā kriminālākā apkārtne Rīgā, arī tur tādas automašīnas kā “BMW” nepaliek zagļiem un narkomāniem nepamanītas.

Naktī uz pirmdienu, 6. novembri, tur pamatīgi apskādēta kāda Ņujorkas viesa automašīna, kas uz Rīgu atceļojusi pāri okeānam. Diemžēl ņujorkietis Latvijas Valsts policijai neuzticas un necer, ka vainīgos izdosies atrast.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunais vīrietis nesen atgriezies mājās no Ņujorkas un uz Latviju paņēmis arī savu automašīnu “BMW”, kuru uzkrītoši vēl rotā ASV numurs.

Vīrietis saka, ka zādzība notikusi pagājušajā naktī. Darbinieki no blakus esošās teritorijas par notikušo gan neko nezina. Bet tieši viņu teritorijā glaunais “BMW” novietots, jo acīmredzot auto saimniekam šī vieta zem kamerām likusies simpātiskāka.

Lai arī teritorijas īpašnieks piedāvāja “BMW” šoferim apskatīt videonovērošanas kameras ierakstus, vīrietis no palīdzības atteicās, sakot, – jau gaida autoevakuatoru, lai vestu automašīnu uz servisu.

Ņemot vērā, ka policijā vīrietis tā arī nevērsās, nekāda krimināllieta nav uzsākta.

TOP komentāri

 • Janis Rieksting
  +4 +4 0

  Janis Rieksting

  Nu kaut kas jau tur nav tīrs, ne jau aiz gara laika nevēršas policijā un atsakās no video ierakstiem! Citā grupā te tika rakstīts ka brīvdienās šis auto redzēts ielās plosoties!
 • Edijs Marcinkevics
  0 0 0

  Edijs Marcinkevics

  Rakstu uzrakstījis kāds, kurš savu domu maina divās rindkopās - vienā rakstīts, ka apzagts viesis no Ņujorkas, blakus rindkopā, ka cilvēks atgriezies mājās no Ņujorkas.. Ja es atnāku mājās no viesībām pie draugiem, tad sanāk, ka arī savās mājās esmu viesis? 😂
 • Aigars Bērziņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl