Rīgas zagļi “aptīra” automašīnu “BMW”, kas atvesta no Ņujorkas

4 komentāri

Lai arī Brīvības iela Teikā nebūt nav tā kriminālākā apkārtne Rīgā, arī tur tādas automašīnas kā “BMW” nepaliek zagļiem un narkomāniem nepamanītas.

Naktī uz pirmdienu, 6. novembri, tur pamatīgi apskādēta kāda Ņujorkas viesa automašīna, kas uz Rīgu atceļojusi pāri okeānam. Diemžēl ņujorkietis Latvijas Valsts policijai neuzticas un necer, ka vainīgos izdosies atrast.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunais vīrietis nesen atgriezies mājās no Ņujorkas un uz Latviju paņēmis arī savu automašīnu “BMW”, kuru uzkrītoši vēl rotā ASV numurs.

Vīrietis saka, ka zādzība notikusi pagājušajā naktī. Darbinieki no blakus esošās teritorijas par notikušo gan neko nezina. Bet tieši viņu teritorijā glaunais “BMW” novietots, jo acīmredzot auto saimniekam šī vieta zem kamerām likusies simpātiskāka.

Lai arī teritorijas īpašnieks piedāvāja “BMW” šoferim apskatīt videonovērošanas kameras ierakstus, vīrietis no palīdzības atteicās, sakot, – jau gaida autoevakuatoru, lai vestu automašīnu uz servisu.

Ņemot vērā, ka policijā vīrietis tā arī nevērsās, nekāda krimināllieta nav uzsākta.

TOP komentāri

 • Janis Rieksting
  +4 +4 0

  Janis Rieksting

  Nu kaut kas jau tur nav tīrs, ne jau aiz gara laika nevēršas policijā un atsakās no video ierakstiem! Citā grupā te tika rakstīts ka brīvdienās šis auto redzēts ielās plosoties!
 • Edijs Marcinkevics
  0 0 0

  Edijs Marcinkevics

  Rakstu uzrakstījis kāds, kurš savu domu maina divās rindkopās - vienā rakstīts, ka apzagts viesis no Ņujorkas, blakus rindkopā, ka cilvēks atgriezies mājās no Ņujorkas.. Ja es atnāku mājās no viesībām pie draugiem, tad sanāk, ka arī savās mājās esmu viesis? 😂
 • Aigars Bērziņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl