Rīgas reģionā policija atsavina 39 tonnas nelegālās dīzeļdegvielas

1 komentārs
Rīgas reģionā policija atsavina 39 tonnas nelegālās dīzeļdegvielas
Foto:Valsts policija

Otrdien, 6. martā, veicot virkni izmeklēšanas darbību jau pērn iesākta kriminālprocesa ietvaros, tika aizturēta trīs personu grupa, kas nelegāli glabā dīzeļdegvielu realizācijas nolūkos.

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti sadarbībā ar Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonām veica speciālās izmeklēšanas darbības un sankcionētas kratīšanas trīs personu dzīvesvietās un nelikumīgo naftas produktu pārkrāmēšanas vietās Rīgas reģionā.

Kratīšanas laikā tika atsavināts iespaidīga apjoma nelegālās dīzeļdegvielas – 39 tonnas, kā arī 3 000 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Likumsargi aizturēja 1957., 1972. un 1973. gadā dzimušus vīriešus, kuri iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 220.1 panta trešās daļas – par naftas produktu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta lielā apmērā un ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

Visi aizturētie vīrieši šobrīd atrodas izolatorā un šodien, 8. martā, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.

1 komentārs