1 komentārs
Rīgas Centrāltirgū notver tirgoņus ar 40 pāriem zagtu nūjošanas nūju, medicīnas receptēm un zīmogiem
FOTO: LETA

Pagājušo sestdien, 25. februārī, Valsts policija saņēma informāciju no kāda spēkrata īpašnieka par to, ka iepriekšējā vakarā vai naktī ir izdarīta zādzība no viņa automašīnas, kas bijusi novietota stāvvietā pie mājas Rīgā, Lubānas ielā. Cietušais no rīta piegājis pie savas automašīnas un ieraudzījis, ka tai ir izsists logs un no salona pazuduši visi 40 pāri nūjošanas nūju, kas atradušās salonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā pašā dienā, kad tika paziņots par zādzību, policija saņēma arī informāciju no Rīgas Centrāltirgus apsardzes darbiniekiem, ka tirgū divi vīrieši acīmredzamā narkotisko vielu iespaidā tirgo nūjošanas nūjas.

Tirgū ieradās Valsts policijas Rīgas Latgales iecirkņa policisti, kuri 1989. un 1987. gadā dzimušos tirgoņus turpat aizturēja. Tika pārbaudīts un konstatēts, ka šīs ir tās pašas nūjas, kas iepriekšējā dienā tika nozagtas no Lubānas ielā novietotās automašīnas. Par laimi, ļaundariem nevienu nūjošanas pāri vēl nebija izdevies pārdot. Visas nūjas tika atsavinātas un pēc izmeklēšanas darbību veikšanas tiks atdotas īpašniekam.

Pašreizējā informācija liecina, ka zādzību izdarījis 1989. gadā dzimušais vīrietis, savukārt viņa divus gadus vecākais kompanjons piedalījies šo preču realizēšanā.

Jāpiemin, ka pie vecākā vīrieša tika atrastas arī zagtas ārsta receptes un zīmogi. Šīs mantas janvāra vidū Rīgas Ziemeļu iecirkņa apkalpojamā teritorijā, izsitot logu, tika nozagtas no kādas ārstes automašīnas. Policija šobrīd skaidro, vai minētais vīrietis vainojams zādzībā, vai arī šīs lietas pie viņa nonākušas citādi.

Zīmīgi, ka abi vīrieši jau iepriekš vairākas reizes sodīti par dažādiem mantiskiem noziegumiem, kā arī par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Šobrīd saistībā ar pagājušajā nedēļā izdarīto noziegumu Latgales priekšpilsētā uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību ar iekļūšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Vecākais no aizturētajiem šobrīd atrodas izolatorā, savukārt otram vīrietim piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.

TOP komentāri

  • Zenta
    0 0 0

    Zenta

    Visu var noķert, tikai SSSigarretņikus - vīrus un sievas spēka gados - kā nevar, tā nevar izskaust. Tie liekas, tie nemirstīgi.
    Kauns ušakovam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl