Rīgas centrā notiek uzbrukums datorbodei. Dīvainu noziegumu padara tas, ka nekas nav nozagts

1 komentārs

Svētdienas naktī Elizabetes un Ausekļa ielas krustojumā kādam datorveikalam uzbrukuši nezināmi ļaundari. Ja kaut kas būtu nozagts, varētu domāt, ka tas ir parasts noziegums mantkārīgos nolūkos, taču šajā gadījumā izskatās, ka vienkārši bijis mērķis nodarīt datorbodei zaudējumus.

Svētdienas rītā datorveikala “Data market” darbinieki, atnākot uz darbu, pamanījuši, ka kaut kas nav kārtībā – ēkai izsisti logi un telpās svilpo vējš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz pēc uzbrukuma būs jāveic remonts, un zaudējumi lēšami ap diviem tūkstošiem eiro. Tomēr skāde būtu daudz lielāka, ja uzbrucēji līstu veikalā un censtos nozagt tehniku vai klientu datus. Tas gan nav izdevies, bet varbūt tāds nemaz nebija mērķis.

Policija aicina atsaukties nozieguma aculieciniekus un piebilst – ja negribat ziņot policijai, vērsieties veikalā Elizabetes ielā 7 vai zvaniet pa tālruni: 266 66 693.

TOP komentāri

  • drošība
    0 0 0

    drošība

    Viņiem paveicās, ka stikls bija laminēts, tādēļ nevarēja to izgāzt un iekļūt iekšā. Taču drošības sistēmas nepilnība - stikla plīšanas detektora neesamība - varēja izraisīt nopietnus zaudējumus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl