Rīgas centrā notiek uzbrukums datorbodei. Dīvainu noziegumu padara tas, ka nekas nav nozagts

1 komentārs
Rīgas centrā notiek uzbrukums datorbodei. Dīvainu noziegumu padara tas, ka nekas nav nozagts

Svētdienas naktī Elizabetes un Ausekļa ielas krustojumā kādam datorveikalam uzbrukuši nezināmi ļaundari. Ja kaut kas būtu nozagts, varētu domāt, ka tas ir parasts noziegums mantkārīgos nolūkos, taču šajā gadījumā izskatās, ka vienkārši bijis mērķis nodarīt datorbodei zaudējumus.

Svētdienas rītā datorveikala “Data market” darbinieki, atnākot uz darbu, pamanījuši, ka kaut kas nav kārtībā – ēkai izsisti logi un telpās svilpo vējš.

Šoreiz pēc uzbrukuma būs jāveic remonts, un zaudējumi lēšami ap diviem tūkstošiem eiro. Tomēr skāde būtu daudz lielāka, ja uzbrucēji līstu veikalā un censtos nozagt tehniku vai klientu datus. Tas gan nav izdevies, bet varbūt tāds nemaz nebija mērķis.

Policija aicina atsaukties nozieguma aculieciniekus un piebilst – ja negribat ziņot policijai, vērsieties veikalā Elizabetes ielā 7 vai zvaniet pa tālruni: 266 66 693.

TOP komentāri

  • drošība
    0 0 0

    drošība

    Viņiem paveicās, ka stikls bija laminēts, tādēļ nevarēja to izgāzt un iekļūt iekšā. Taču drošības sistēmas nepilnība - stikla plīšanas detektora neesamība - varēja izraisīt nopietnus zaudējumus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl